• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Folie na okna

Ja mam vpredu propustnost 30% a vzadu 20% a policie co me kontrolovali OK. STK mam po znamostech... mam na to i ATEST. ven vidim naprosto v pohode.

uploadfromtaptalk1430673508315.jpg
 
Jak jsem říkal na srazu, prima by byla bílá (případně bílá/azurová - s ohledem na zatmavení skel to vyjde pak šedá/modrá) samolepka převrácená, co by se nalepila na zadní sklo zevnitř.
 
Taky jsem zjišťoval předky. Jedni se ani neptali a že to udělají, druhý mi řekli, že to bude bez atestu (i když ho mají), že už to mám určitě už trochu tónované z výroby.

A teď co?

Myslíte, že jsou na aktuálních nových autech MAZDA přední fakt tónované, i když jsou na pohled "čiré"? Každopádně mi je taky trochu nepříjemný chybějící oční kontakt ve chvíli, kdy je to třeba...
 
Myslíte, že jsou na aktuálních nových autech MAZDA přední fakt tónované, i když jsou na pohled "čiré"? Každopádně mi je taky trochu nepříjemný chybějící oční kontakt ve chvíli, kdy je to třeba...
Stáhni si okénko na polovic, vezmi si bílou čtvrtku, dej polovinou za okénko, polovinou bez a uvidíš hned, jestli je to na první pohled čiré a na kolik. :) Dokonce si to můžeš vyfotit (stačí mobilem), převést na do šedé škály a následně změřit. To samé udělá schopný policajt, pokud bude mít pochybnost a bude tě chtít poslat do správního (oni mají jen šedou škálu, kterou přiloží na kraj skla a vyfotí jako důkaz).
Upřímně, netónovaná skla jsem neviděl u nového auta už hodně dlouho, v našich končinách snad nějaké jedničkové fabie nebo nebo sociální provedení volkswagenů z poloviny 90. let. Možná nějaké Logany a podobný spotřebák.
 
Poslední úprava:
shr3k, díky za vysvětlení. Asi je to tak. Zítra ještě zkusím s tím papírem, ale když to porovnám s naším starým Focusem sloužícím jako dodávka (r.v.2000) :D , tak je to tmavší....Každopádně to vypadá na další ušetřené peníze a starosti....
 
No jasny, tonovany skla jsou dnes uz vsechny. Jednak tam to plni stranku designu(pocitove) a pak jsou tu moznosti jako ochrana UV, potlaceni svitu slunce a nektery okna z tovarny se umi i samozatmavit kdyz na ne sviti slunce... Takze s tema foliema se musi opatrne, no... kdyz to chce nekdo davat i na predni skla.
 
Ještě jednou díky, když chybí samostatné a logické uvažování, je to marný......Ono při pohledu čelním sklem a bočním sklem na jeden objekt je to patrné, až se divím, že jsem se vůbec ptal....prostě guma, no.. :D
Takže lidi, vopravdu je to tónované i vepředu.... :p
 
Jandovský to za tuhle cenu nabízí už docela dlouho. Ten servis je OK, byl jsem tam párkrát na klimatizaci. Jen se doptej za co všechno to je, jestli to není jenom za tři okna ,-)
 
Tak já nevim, píšou 3 až 5 :) Každopádně díky za info, asi se tam zkusim zastavit někdy.
 
Back
Top