• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Folie pro "Soul Red"

Jaká folie ladí nejlépe k Soul Red ?

  • Arlon PerformancePlus Gloss Bright Red Vinyl Wrap Film | 4600LX-321

    Hlasy: 0 0,0%
  • Metro Gloss Protected Red Conform Chrome Flexible Vinyl Wrap Film

    Hlasy: 0 0,0%
  • 3M 1080 Scotchprint Gloss Red Metallic Vinyl Wrap | G203

    Hlasy: 0 0,0%
  • 3M 1080 Scotchprint Gloss Cinder Spark Red | GP253

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    7

Ter Leeloo II

moderátor
Člen týmu
2 671
Nenasel jsem vhodne tema, tak aspon takto.

Patram po folii, ktera by nejvice ladila k Soul Red na me GJ, abych jeste mohl trosku otuzingovat svuj stroj. Z monitoru se spatne vybira, tak vyzyvam vas a vas expertni odhad, jaka by to tak mohla byt?

Nasel jsem eshop, kde by mohlo jit objednat vzorky. Sice jsem se jeste nezvladl rozumne uspesne prokousat jejich checkoutem, abych zjistil, zda mi to opravdu jsou ochotni poslat do CR, ale to se uvidi.

Takze vybirejte z cervene palety a davejte sve tipy:
https://www.metrorestyling.com/category-s/354467.htm

Kdyz jsem napsal jim na support, doporucili mi vyzkouset toto:
http://www.metrorestyling.com/KPMF-K75400-Series-Gloss-Vengeance-Red-p/k75403.htm
http://www.metrorestyling.com/3M-1080-G363-Gloss-Dragon-Fire-Red-Vinyl-Wrap-p/gloss1080g363.htm
http://www.metrorestyling.com/3M-1080-G203-Gloss-Red-Metallic-Vinyl-Wrap-p/gloss1080g203.htm

Jestli vi nekdo, kam by se dalo zajet a vyzkouset rozumny vzorkovnik par desitek cervenych metalickych odstinu, prasknete je ;).

A kdybych se nakonec odhodlal k objednavce, klidne muzu nekomu dalsimu pribrat nejake vzorky, kdyby byl zajem.


Diky
 
Tak jsem si par vzorku objednal a zkusil je prilozit na kapotu pri dvou ruznych svetelnych podminkach (zatazeno a slunecno). Uz pri vybirani podle obrazku na internetu jsem tusil, ze nektere folie maji odstin jiny, ale schvalne jsem je vzal na zkousku. Nakonec jsem dostal pouze 6 kousku. Pokud si pamatuju, tak 3 vzorky mi nesly objednat (uz se nevyrabi, nebo nejsou nyni k dostani), skoda. Bylo by to zajimavejsi.

Na fotkach jsou tedy nasledujici v uvedenem poradi:
  • Arlon PerformancePlus Gloss Bright Red Vinyl Wrap Film | 4600LX-321
  • Avery SW900 Supreme Wrapping Vinyl Film Gloss Carmine Red | SW900-436-O
  • Metro Gloss Protected Red Conform Chrome Flexible Vinyl Wrap Film
  • KPMF K75400 Series Gloss Vengeance Red | K75403
  • 3M 1080 Scotchprint Gloss Red Metallic Vinyl Wrap | G203
  • 3M 1080 Scotchprint Gloss Cinder Spark Red | GP253
Zatazeno:

IMG_7692.JPG IMG_7693.JPG IMG_7695.JPG

Slunecno (z nejakeho zahadneho duvodu mi na fotkach chybi posledni 3M GP253, asi uletela :eek:):

IMG_7714.JPG IMG_7716.JPG
 
No z uvedenych vzorku je mym favoritem folie od KPMF. Skoda, ze se mi nepodarilo tech vzorku sehnat vic. A druha skoda, ze Arlon prestal vyrabet True Blood folii, protoze od te jsem si sliboval asi nejvice. Co uz.

Beztak to moc nikoho nezajima :D.
 
Jo ta 4. vypadá podobně. Ale to musíš poznat sám na vlastní bulvy. ;)
 
No, řešil jsem, jestli si nedat na předek červenou fólii a zakrýt tak provozní oděrky, kterých je hromada. Pokud se dobereš nějakého výsledku, dej vědět. Snad ty vzorky najdeš. Kdyby jsi je neztratil, ani bych si nevšiml tohoto tématu :)
 
Já jsem jako ty červené dekorace chtěl taky původně Avery Carmine Red... ale nakonec jsme vybrali PWF Ruby Red a pořád si říkám, že mi občas dost připomíná právě Red Soul Crystal... čímž ale neříkám že to bude ona, protože žádnou Red Soul Crystal na porovnání nemám :D
 
Ja jsem se tam prave vcera kvuli Tobe, @Atronoss, stavoval, takze jsem tuhle zalezitost trosku oprasil (inspirace halt). Akorat tam nebyl prave pan Lubinek, protoze se jel divat na hokej :D. Proto jsem ted zacal hledat sve vzorky, abych se tam mohl znovu zastavit a porovnat to znovu s tim co maji ted oni ... a s autem samozrejme :rolleyes:.

Jenze mam takove tuseni, ze jsem je mozna uz vyhodil, protoze favorita jsem si uz vybral, ze jo ... :confused:.
 
Back
Top