• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Galerie klanových podložek RZ

Natural

správce
Člen týmu
5 199
Navrhuji si zde ukázat, kdo všechno a kde má umístěné klubové logo MAZDAKLANU ;)
Začnu třeba já. Vím, že nás je už docela hodně, tak doufám, že se pochlubíte fotografií pozadí (mazdy) :))))
EDIT: Jak získat samolepku ->ZDE<-
 

Přílohy

  • 2015-05-10-3474.jpg
    2015-05-10-3474.jpg
    424,3 KB · Zobrazení: 204
Poslední úprava:
"Už" se to rýsuje :D
Koupil jsem až na druhý pokus-v prvním obchodě měli jen ČESKÁ REPUBLIKA-nešlo to sundat, nebo Volkswagen.........
17634658745_1472788c5f_o.jpg
 
Navrhuji si zde ukázat, kdo všechno a kde má umístěné klubové logo MAZDAKLANU ;)
Začnu třeba já. Vím, že nás je už docela hodně, tak doufám, že se pochlubíte fotografií pozadí (mazdy) :))))
...ale ze ti to trhalo srdce, vid? Tak aspon na ramecek RZ :D
 
Vitus: To vypadá dost dobře! Jak jsi to udělal, že máš to logo nahoře, pod LEDkama? To se dá jentak otočit?
 
Alamaster: já nemám podložku, je to přímo na nárazníku ,-)

//Vitus: Natural: byls rychlejší, ale jen o vteřinku :D
 
Ahaaa, no tak každopádně na fotce to vypadá uber cool :D To chci vidět naživo, už se těším na sraz! BTW čistý černý rámečky jsem sehnal na kámošovo doporučení v Tesco :) Tak se těším aspoň na samolepku :)
 
samolepky jsou ready. Mám stejné jako z první várky, pak o kousek menší a dělají se černé a inverzní bílé
 
Já už na auto žádné další nálepky asi nedám...stačí, že už tam mám MPS Culture :D. Popř. mazdaklanackou dám na spz.
 
Poslední úprava:
Back
Top