• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Galerie klanových podložek RZ

Tak co nově označení klaňáci z Pálavy? Pochlubíte se fotem, ať víme, koho můžeme potkat na cestách? ;) Mazdár
 
Palavu jsem bohuzel nedal a pri jarnim srazu u Sobeslavi jsem jeste Rexe nemel... Neplanuje se jeste ted na podzim nejaky meeting nekde na jihozapade? Ja to bez klanacke samolepky pres zimu nevydrzim:(:(:(
 
No jo no, Praha je o neco lepsi, i kdyz na vylet s Rexem jsou lepsi destinace. Do Phy se poustim se svym mainstreamovym polykacem kilometru v kombajnu...
 
No jo no, Praha je o neco lepsi, i kdyz na vylet s Rexem jsou lepsi destinace. Do Phy se poustim se svym mainstreamovym polykacem kilometru v kombajnu...
Já jsem z jihu čech (strakonicko) a do Prahy nejspíš pojedu tak ti jí můžu vzít a někde tady předat.
 
Tak to by byla bomba,mam cerneho Rexe,tak kdyby byla bila,k nalepeni zvenku (dam to na zadni okno)!Jsem z CB,urcite bychom se na predani dohodli:)Tak jestli Te mohu pozadat,mysli na me.Zatim diky.
 
Nakonec se @Natural na sraz zcela nekamarádsky nedostavil.:p ALe @Vitus zafungoval a jednu samolepku pro tebe vyšťoural z jeho bezedného kufru... Musím podotknout, že se netvářil nadšeně, říkal něco o tom, že na lepení má patent a na příští sraz se máš dostavit ke kontrole správnosti nalepení :D!!!!
Takže můžem domluvit předání přes zprávy.
 
Kecko, zadnej patent :) jen jsem frfnal, ze samolepky se davaji ucastnikum srazu.... ;)
 
Rozumim a dostavim se:) Byl bych urcite pred letem v kempu u Sobeslavi, ale to jsem jeste nebyl hrdym majitelem RX-8... Ted je Mazda, bude (snad) ta samolepka, bude sraz. To je jak s tou prvni Skodou 105, prvni dovolenou v Jugoslavii atd...:D:D:D
 
Nakonec se @Natural na sraz zcela nekamarádsky nedostavil.:p ALe @Vitus zafungoval a jednu samolepku pro tebe vyšťoural z jeho bezedného kufru
No jo no, Natural se nějak nestihl přesunout :p Já budu s bezedným kufrem fungovat zítra na MU sraze a předpokládám, že se dosáhne dna :D
 
Pěkny,
pamatuji si,že na jednom klubu dělali moc pěkné samolepky+nick,tak jen pro inspiraci.jinak by zájem byl.
31430922494_84d7a4a3a6_o.jpg
 
nová emise samolepek je hotová, při nejbližší příležitosti vybavím @Natural polovinou hromádky, abychom mohli olepovat nové členy na srazech
 
Back
Top