• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Handsfree, parrot a podobně

Podívej možný je všecko, ale divil bych se kdybys to tam neměl......
 
Jojo potom, jak to bude jisté, budeme řešit co dále ;)
Výbavy jsou pro různé země a je to potom pestré. Pokud máš auto s výbavou pro ČR, tak tam klidně být nemusí.
 
Takže jsme zpět na začátku. BT v autě nemám :(
 

Přílohy

  • WP_20150908_001.jpg
    WP_20150908_001.jpg
    612,9 KB · Zobrazení: 27
:( ber to pozitivně, zas máš tlačítko MUTE :D

edit:

jinak v předchozím autě jsem měl stařičké BT handsfree schované pod palubkou s tím, že ven lezl jen ovladací čudlík a pod držák telefonu byl vytažený nabíjecí drát. Dneska bych vybral některý z Parrotů, ale nikterak se v tom neorientuju, abych ti dokázal poradit jestli ta věco dokáže i managovat muziku nebo ne ....
 
@Vitus ty tam nemáš mute? :eek:

Já mám jinak v GG Parrota a naprostá spokojenost. Určitě napíše někdo fundovanější v těchto věcech a poradí co a jak je nejlepší ;)
 
Tak to máš verzi, kterou jsem ještě neviděl :D Tam musíš mít MUTE, schválně seběhni se kuknout do garáže :p
 
Ahaa, nojo, tak asi kdyz je navi, tak uz neni misto pro mute :D .... co si myslis o tom Bury reseni HF?
 
Back
Top