• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Hlavice řadící páky

pkadecka

výkonný člen KLANu
247
Jak se sundává a čím nahradit madlo řadící páky? Jednak mi vadí, že je to obšitý kůží, takže ty švy nejsou moc příjemný do ruky, ale hlavně mi vadí ten oloupanej chrom, ten přímo škrábe do dlaně.

Ta kůže by z toho asi šla servat, ale co s tím debilním oloupaným chromem? Když ho oloupu úplně, zůstane to bílý.

Ve focusu je řadící páka krásně hladká (taky tam není žádná kůže), tady mě to začímá pěkně štvát.
 
Jo, stačilo. Sundal jsem z toho ten chromovaný vršek, šlo to blbě, protože to někdo v minulosti lepil chemoprenem, asi to tam nedrželo. Všechen chrom jsem z toho oloupal, zkusím to nečím přelakovat. Taky se na tý hlavici hýbe ta kůže, kterou je pošitá. Za mě teda kůže a chrom na řadičce palec dolů, asi to vypadá hezky, když je to nový, ale jinak je to úplně na hovno.

Snad by bylo nejlepší koupit nějakou uni hlavici v Tesku nebo v Globusu za tři kila.
 
No nevim, pokud to byla originalni hlavice, tedy deset let stara ... jak dlouho chces to auto pouzivat?
 
Koupil jsem za 120 korun černou lesklou barvu ve spreji (a jemnej šmirgl, kterým jsem to zdrsnil). To bude parády až až a vydrží to na věky.
 
Tak je to nastříkaný, na fotce to zas tak pěkně nevypadá, jako ve skutečnosti, protože jsou tam vidět všecky vady, utrpělo to při loupání chromu, hlavně v těch drážkách jak jsou písmenka, ale v autě si toho nikdo ani nevšimne.

Říkal kolega, že se mu v oktávce taky loupal chrom a že se vo něj dokonce pořezal. Není vo co stát.
 

Přílohy

  • DSCF0936.JPG
    DSCF0936.JPG
    40,1 KB · Zobrazení: 94
Jo, nejspíš bude mít taky s chromem, kterej se zase oloupe ;)
To záleží na mnoha aspektech. Např. komu se jak potí ruce, kdo má jak agresivní pot, kdo nosí prstýnky, jestli auto jezdí na dálnici nebo se pořád řadí ve městě atd. atd. Já mám například najeto necelých 300tis km a chrom, jako nový ;)
 
Jo, tohle má najeto 109 tisíc a chrom se loupal. Ve městě jezdím, takže řadím dost. Prstýnky teda nenosím a jen tak nebudu (ženatej už jsem jednou byl a stačilo mi to i když snubák se nosí na levý ruce).
 
Ja mam oloupany cudlik na rucce :) ale skoro nepouzivam takze neresim ... Radicka ok :) nejakou tuningovou bych tam nedaval, vsechny vypadaj hrozne. To bych tam treba zkusil, jestli nepasne z novejsi 3ky nebo 6ky.
 
Klasickej problém předfaceliftovejch řadiček (asi nějaká špatná technologie pochromování) . Já ji měl v mý šestce taky úplně ošoupanou až na plast.
Když sem pak dělal swap na faceliftovej 6kvalt, tak sem měnil i řadičku a dával jetou faceliftovou hlavici, tak byla stále jako nová.
 
Kluci, hledám hlavici řadící páky na M6 šestikvalt z verze GG/GY, ale může bejt i z GH :) Byla by možnost někde tuto kravinu splašit? Volal jsem snad do 8mi vrakovišť... i do Prostějova.. a prd.. :( Čumím, že blbá hlava nejde sehnat.
 
Back
Top