• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Hlavice řadící páky

Ahoj,

máte někdo zkušenost s výměnou hlavice řadící páky? Uvítal bych třeba tipy na obchody, kde mají velký výběr, slušnou kvalitu, na co si dát pozor při výměně a tak. Nechce se mi objednávat nějaký šunt z aliexpressu (i když to v těch shopech bude možná nakonec to samé, ale kdoví...).

Tu moji se povedlo trochu poškrábat, tak právě uvažuju nad výměnou a chtěl bych tam dát nějakou pěknou věcičku, co se mi bude líbit :)

Dík, A.

PS: Dík za přesunutí do tohoto vlákna, nějak jsem asi špatně hledal :)

Edit Natural: Přesunuto do existujícího vlákna
 
Poslední úprava:
Mazdar,
shanim a nemuzu nikde sehnat originalni hlavici radici paky do Mazdy 6 2008 GH - 5 st. viz. priloha (nejedna se o me foto).

https://ibb.co/FnDg6GP

Pokud se zde tema uz rozebiralo, omlouvam se za duplicitu. Nenasel jsem

Diky, diky
 
Uprimne bych chtel primo tuto. Vim, ze to je o zvyku, ale padne mi nejvic do ruky (zkousel jsem jich nekolik). Kdyby doma mel nekdo primo original viz. me foto v dobrem stavu, koupil bych.

Kazdopadne diky za odpovedi
 
Uprimne bych chtel primo tuto. Vim, ze to je o zvyku, ale padne mi nejvic do ruky (zkousel jsem jich nekolik). Kdyby doma mel nekdo primo original viz. me foto v dobrem stavu, koupil bych.

Kazdopadne diky za odpovedi

Mám doma přesně tuhle original. Sice je použitá ale není nijak extrémně můžu zítra poslat fotku.
 
Ahoj,
sice mám BN, ale už po 15 000Km je ošoupaná kůže, takže jsem zkusil reklamaci na Mazdě a čekám na vyjádření. Dám pak info.

20201005_160058_resized.jpg 20201005_160109_resized.jpg
 
no ja som to nakoniec vyriesil tak, ze som nasiel cloveka co mi to prerobil s inou kozou za 15eur + 15 za tu vec nizsie . Je to asi aj lepsie ako original, robi vselico tak som si dal spravit aj brzdu
 
Tak Mazda uznala predcasnou únavu materiálu a hlavici mi vymění

Mozna nejaka spatna vyrobni serie... Ja mel BM sice jen dva roky, ale cca 70 tis km, navic s kratkou prevodovkou, takze jsem si razeni uzil do syta, a jak volant, tak radici paka byly pri prodeji porad naprosto jako nove. V interieru byly jediny znamky pouziti videt na bocnim plastu sedadel na strane dveri, ktery vzdycky necim poskrabu (popravde ani nevim, jak se mi to deje), a na lesklych plastech, ktery samozrejme mely klasicky mikroskrabance z cisteni ("ramecek" kolem radici paky a kolem otevirani dveri)...
 
Back
Top