1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Hudba do auta

Diskuzi v 'Mimo téma' zahájil LadyDoubleEl, 16. 4. 2015.

1. LadyDoubleEl

LadyDoubleEl moderátor Člen týmu

646
    277
    63
    Co posloucháte nejčastěji v autě?
    Házejte sem klidně i odkazy, třeba mohou být inspirací pro ostatní. :)

2. Doofer

Doofer moderátor Člen týmu

949
    510
    93
    z vlastních placek Bob MARLEY a jinak stále rádio RockZone nebo rádio Beat. no a když jedu sám a mám chuť trochu se "projet" tak nic, teda vlastně jo - zvuk motoru :cool:

Poslední úprava: 16. 4. 2015
  3. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    Po Praze Radio1, obcas Rockzone a jinak jedu funk, blues nebo groove playlisty ze Spotify. Jen kdyz neni net, oprasim mp3 na CDs v changeru

4. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 865
    1 216
    153
    Spritmonitor.de
    Nejčastěji přehrávám tyhle inteprety:

5. JaMiJa

JaMiJa výkonný člen KLANu

489
    113
    43
    me ukamenujete:)poradny a nadupany techno:)jinak hauzik a trance a v neposledni rade Luise Armstronga....ale to jen kdyz sem sam,cela moje family me za tohle nesnasi:)
    treba tohle je maximalni pohoda
    a dalsi...no uz prestanu:)
    tohle si neodpustim:)

Poslední úprava: 16. 4. 2015
    r6d3k se to líbí.
  6. r6d3k

r6d3k výkonný člen KLANu

208
    44
    28
    Já poslouchám Drum & Bass a Trance :D A co se týká radia, tak Free Rádio...

Kuba6 a Bushino se to líbí.
  7. pjetro

pjetro výkonný člen KLANu

217
    89
    28
    Spritmonitor.de
    v poslednej dobe dance hity z `90 a `80, Kabat, Alkehol, Metallica, M.Jackson a vyber SK rapu, proste vzdy nieco na akukolvek naladu :)

8. 1N7RUD3R

1N7RUD3R moderátor Člen týmu

1 217
    219
    63
    Do auto jedine s radiem Blatniiik :D

9. LadyDoubleEl

646
    277
    63
    Výběr SK rapu, to mě zajímá :p

10. pjetro

pjetro výkonný člen KLANu

217
    89
    28
    Spritmonitor.de
    Lady, tak to čumím, lebo tá moja mi to vždy káže vypnúť/prepnúť :D Keď pôjdem zajtra cez parkovisko kočíkovať, zoberiem CDčka so sebou a môžem uploadnúť.

11. LadyDoubleEl

646
    277
    63
    To víš Pjetro, já prý odmalička byla divná ženská .. ale budu ráda, když se podělíš, alespoň si rozšířím obzory.

12. 1N7RUD3R

1 217
    219
    63
    No, s tema zenskejma to je fakt tezky. Clovek si chce poslechnout neco svyho... rize svyho. Tak mu do toho babofka keca a furt hrabe. No a kdyz se jedu provetrat sam, tak taky kouka divne... :D

13. LadyDoubleEl

646
    277
    63
    takže to nemám doma jen já, to jsem ráda

14. 1N7RUD3R

1 217
    219
    63
    ....mno :D
    Jinak tedka sjizdim nejaky "pumpovacky" ze soundcloud. Jak v praci, kdyz nechci poslouchat dementniho slovenskyho kolegu tak i v aute. Kdyz se chci vyrelaxovat a trosku podrazit kopyta :D

15. r6d3k

r6d3k výkonný člen KLANu

208
    44
    28
    Tak to já mám tolerantní přítelkyni a líbí se jí to, co se líbí mně :D :D :D

16. 1N7RUD3R

1 217
    219
    63
    No, tej moji se asi taky vetsina libi... ale obcas mam naladu na neco jinyho nez je jeji unosna mez a znas to. Chces chodit ciste oblecenej, najist se vid... :D Tak musis drzet basu :D

r6d3k se to líbí.
  17. r6d3k

r6d3k výkonný člen KLANu

208
    44
    28
    Jak říkáš :D

18. LadyDoubleEl

646
    277
    63
    Achjo u nás je spíše problém hlasitost.. Vždycky slyším "já to vzdávám, a nebo víš co, Tě asi rovnou objednám na ušní, co Ty na to?" to si nevyberete

pjetro se to líbí.
  19. Davep

Davep člen KLANu

68
    82
    18
    Hudbu v autě poslouchám skoro vždycky a tady je pár mých oblíbených kousků (z těch mnoha) :)

Poslouchám všechno co se mi líbí,ale převážně taneční muziku a nebo 80's & 90's. Před pár lety,když jsem ještě jezdil dB Drag,byla moje hudba v autě trochu jednostranně zaměřena a to na basy :D

Stará dobrá music

ČR & SL

Trocha basů rozhodně nezaškodí :)

atd., atd. ...

20. 1N7RUD3R

1 217
    219
    63
    80-90tky jsou proste nej! :)
    Kazda hudba, muzika, pisnicky maj svy... a ja neskatulkuju. Ja posloucham na co mam zrovna naladu. Vazne dokazu poslouchat vymejvaci duparny ale pak si zas libuju na Vltave od Bedi Smetanojc a podobne. Vazne u me dost zalezi na nalade. A verim, ze to mate taky tak. Jen treba vic tihnete k nejakymu zanru.

mrvevi se to líbí.

Sdílet tuto stránku