• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

LadyDoubleEl

rodinný člen KLANu
761
Co posloucháte nejčastěji v autě?
Házejte sem klidně i odkazy, třeba mohou být inspirací pro ostatní. :)
 
z vlastních placek Bob MARLEY a jinak stále rádio RockZone nebo rádio Beat. no a když jedu sám a mám chuť trochu se "projet" tak nic, teda vlastně jo - zvuk motoru :cool:
 
Poslední úprava:
Po Praze Radio1, obcas Rockzone a jinak jedu funk, blues nebo groove playlisty ze Spotify. Jen kdyz neni net, oprasim mp3 na CDs v changeru
 
me ukamenujete:)poradny a nadupany techno:)jinak hauzik a trance a v neposledni rade Luise Armstronga....ale to jen kdyz sem sam,cela moje family me za tohle nesnasi:)
treba tohle je maximalni pohoda
a dalsi...no uz prestanu:)
tohle si neodpustim:)
 
Poslední úprava:
v poslednej dobe dance hity z `90 a `80, Kabat, Alkehol, Metallica, M.Jackson a vyber SK rapu, proste vzdy nieco na akukolvek naladu :)
 
Lady, tak to čumím, lebo tá moja mi to vždy káže vypnúť/prepnúť :D Keď pôjdem zajtra cez parkovisko kočíkovať, zoberiem CDčka so sebou a môžem uploadnúť.
 
To víš Pjetro, já prý odmalička byla divná ženská .. ale budu ráda, když se podělíš, alespoň si rozšířím obzory.
 
No, s tema zenskejma to je fakt tezky. Clovek si chce poslechnout neco svyho... rize svyho. Tak mu do toho babofka keca a furt hrabe. No a kdyz se jedu provetrat sam, tak taky kouka divne... :D
 
....mno :D
Jinak tedka sjizdim nejaky "pumpovacky" ze soundcloud. Jak v praci, kdyz nechci poslouchat dementniho slovenskyho kolegu tak i v aute. Kdyz se chci vyrelaxovat a trosku podrazit kopyta :D
 
Tak to já mám tolerantní přítelkyni a líbí se jí to, co se líbí mně :D :D :D
 
No, tej moji se asi taky vetsina libi... ale obcas mam naladu na neco jinyho nez je jeji unosna mez a znas to. Chces chodit ciste oblecenej, najist se vid... :D Tak musis drzet basu :D
 
Achjo u nás je spíše problém hlasitost.. Vždycky slyším "já to vzdávám, a nebo víš co, Tě asi rovnou objednám na ušní, co Ty na to?" to si nevyberete
 
Hudbu v autě poslouchám skoro vždycky a tady je pár mých oblíbených kousků (z těch mnoha) :)

Poslouchám všechno co se mi líbí,ale převážně taneční muziku a nebo 80's & 90's. Před pár lety,když jsem ještě jezdil dB Drag,byla moje hudba v autě trochu jednostranně zaměřena a to na basy :D

Stará dobrá music



ČR & SL


Trocha basů rozhodně nezaškodí :)



atd., atd. ...
 
80-90tky jsou proste nej! :)
Kazda hudba, muzika, pisnicky maj svy... a ja neskatulkuju. Ja posloucham na co mam zrovna naladu. Vazne dokazu poslouchat vymejvaci duparny ale pak si zas libuju na Vltave od Bedi Smetanojc a podobne. Vazne u me dost zalezi na nalade. A verim, ze to mate taky tak. Jen treba vic tihnete k nejakymu zanru.
 
Back
Top