• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Tohle se mi už dlouho nestalo, přes týden hobluju v autě jedinou fošnu, poslední Rotting Christ:


...a tuhle parádu budu mít v létě 20 minut jízdy vlakem :woot:
 
Tak trochu jsem poslední dobou začal poslouchat In This Moment trochu víc a tohle je fakt dost dobrej song :)
Doporučuju to pustit hodně nahlas a přidat basy :headphone:

I když ono celý album Black Widow je jedna pecka za druhou: https://www.youtube.com/playlist?list=PLW-DzFYxmTRJUYVZb2sRzLQnYiKJ29kHS

Když jsem In This Moment viděl poprvé (tady na MK, dřív mě to nějak minulo), zaujalo mě to. Sice první pocit byl něco jako "tvl, skoro jak Lady Ga Ga, akorát se na ni dá dívat", pak jsem začal poslouchat. Se sluchátkama na uších jsem nabyl pocitu, že Marylin Manson se nechal předělat na holku a užil jsem si to :). Takže taky se mi to líbí, a moc :)
Zkus Otep, taky trošku "jiná" muzika (i když i klasika v podání Angely má taky něco do sebe ;) ) .

... ještě mě napadla Agniezska z Desdemony, ta je taky super; mají to řízlé leketronikou, takže příznivci takového toho tuc tuc si přijdou taky na své ...v první řadě jsem skákal jak raněný jelen a pak utíkal do zákulisí pro podpis a CD (myslím, že pánové pochopí :D )
 
Poslední úprava:
Pre mňa akýkoľvek ROCK v aute je super. Osobne preferujem : Metallica, Led Zeppelin, AC/DC, Smashing Pumpkins, Rolling Stones. Milujem filmovú hudbu+blues a jazz... Proste hudba je super, aby som nezabudol na classicu!!! Beethoven, Bach, Mahler, Schubert...atď, mňam!
 
Jako asi vetsina z nas,hudbu si uzivam diky aparature BOSE a posloucham HammerFall, Sabaton, Powerwolf, Kabaty, Skwor a z radii Rockradio, Kiss Jizni Cechy a Faktor (kdyz chci jinou hudbu,nez rock a heavymetal)
 
si tak poslouchám tuhle písničku než mi došlo, že to asi bude cover. Upřímně po nalezení originálu je tohle lepší

 
Do auta síce preferujem rockový nářez, avšak toto ma celkom pobaví a nabudí (mám celý album Hello Nasty a je to :cool:) Aj keď Sabotage nie je z toho albumu, ale je asi najznámejšia od nich.

 
Back
Top