• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Dnes jsem byl rozmrzely, ze uz me nebavi porad poslouchat stejna alba, co mam v Library a snazil jsem se najit neco, co by mi spravilo chut. Tak jsem vyhrabal Gamma Ray a zvlaste pak pisen Heading for Tomorrow. Uzasne, krasne jsem si nostalgicky zavzpominal na leta na stredni skole, kdy jsem ohaloval kouzla Heavy Metalu, paradicka. Take konecne neco, kde jsem to na radiu v aute mohl osolit na 50 a vic (z 63-dilne stupnice) a nemel jsem pocit, ze se mi rozpadnou dvere. Lahoda, extaze, snad uz jen doufam, ze za nejakym stromkem nebyl schovany radar :D.

Bohuzel se mi na YouTube nepodarilo najit rozumnou "plnou" verzi, tak aspon pokud nekdo pouziva Play Music:
https://play.google.com/music/m/Tnm...t=Heading_for_Tomorrow_Remastered_-_Gamma_Ray
 
To já poslední dobou ujíždím na japonském rocku a metalu. A převážně babské skupiny (a že jich tam je :D).
Nevím, asi nějaká úchylka :)

Mám udělaný mix různých skupin, ale všechny je sem dávat nebudu, stejně většina ohrne nos :D





Když hrnu sám autem, tak to je jak kdyby projížděli kolotočáři :). (Ale vyrbajs dělám jen když jedu známe trasy a převážně když jedu přes vesnice, kde to znám, jinak to nemám moc nahlas :cool:)
 
99.98% jizdy posloucham zvuk motoru, pricemz zbyvajici 2 setiny procenta si uvedomim, ze mam v aute radio (byt jen na jedno CD - btw. nema nekdo radio s changerem navic nebo na mp3?) a pak si pustim neco z mych oblibenych: Arakain, Vitacit, Hever, SDA, Polymetal, Halloween, Accept, Scorpions, Metallica, Sabaton, Toy Dolls, Wabi Daněk, Mr.Bartman (můj spolužák - ska, rock) nebo treba Enya, Celtic Classics.
Posloucham zasadne, kdyz jedu sam.
 
Back
Top