• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Kdyby se to neohrálo, tak bych Tarju poslouchla pořád dokola, ale její písničky mám natolik rád že je šetřím.
 
No a ja doposlouchal.dal jsem reset, v rádiu luplo a ko monitor .honem na net objednat nový. Ach jo.
 
A co třeba takový Arch Enemy ? :cool:

Nepočítám, že to z první sedne každýmu, k tomu melodic death metalu se musí člověk proposlouchat :) každopádně Alissa tomu dává šťávu ;)

 
můj oblíbený Juston Johnson hraje ještě oblíbenější Motorhead Ace of spades na rejč :)

 
... každopádně Alissa tomu dává šťávu ;) ...
No prave, ze mi prijde, ze v Tebou uvedenych oficialnich klipech tomu moc stavu nedava. Jako zpevacka vypada neadekvatne zapojena vzhledem k "hlasu v pisni". Ale kouknul jsem na nejaka Live videa z koncertu a tam uz to vypada lepe ;). Je to poslouchatelne ;).
 
Do auta zasadne rock a hip hop(rap) . Ten rap pouze old school jako public enemy,dmx,2pac apod...Z rocku asi nejvic Pearl Jam,Faith No More Rob Zombie a dalsi pecky :) Kazdopadne tak jak moc neposloucham zensky rok tak sem nedavno nahodou nasel tuhle pani a celkem se mi libi
 
Jina nejlepsi hudba do auta je mit neco takoveho , to uz radio opravdu nepotrebujes :)
 
Sem tam si pujcim od brachy jeho Pontiac, pouze V6 ale stejne ten zvuk to je parada :) Druha stranka je takova ze koupim plnou a jen sleduju jak to s tim krasnym zvukem klesa :D
 
Při včerejší jízdě domů z kina, po tom co jsem byl dobře naladěn a spokojen s novými Power Rangers, tak mi vykouzlilo ještě větší úsměv na rtech při poslechu rádia.

Lepší písničky už myslím nikdy nebudou!
 
Back
Top