• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Ano po tom roce 2000 ve vetsine pripadu uz slo jen o byznys takze koho chleba jis toho pisen zpivej...Takze texty kolik maji aut ,kolik maji k*rev,kolik penez mohou dneska oslovit akorat posluchace rytmuse...
 
cca v roce 1995 se zacal utvaret muj rockovy zivot :D Jsem rocnik 80 a ve zminenem roku 94/95 nevim uz presne jsem od souseda mel pujcenou Nirvanu a Sepulturu a pak uz to slo...:D
 
Tak tohle téma si projdu, až bude chvíli čas a oživím svou sbírku. Pár lidí tady má podobný vkus jako já. :) Já mám v autě cca 200 MP3, nejvíce taková směs rock - metal, od největších klasiků typu U2, Rolling Stones, Iron Maiden, Pink Floyd přes modernější Foo Fighters, Lordi, Amaranthe, Deathstars nebo Imagine Dragons, punkovější Blink 182, Green Day až po sólisty typu Moby, Iggy Pop nebo Hans Zimmer. Jeho Time si nechám zahrát i na pohřbu. :D

Ale když chci, aby mě něco probudilo, tak doporučuji Korpiklaani. Tahle finská banda nemá chybu, jejich koncert byl geniální! Tak trochu jako náš Alkehol a Tři sestry, ale tohle je prostě větší dupák. ;)



 
Jo tož Korpiklaani sů hooodně v pohodě ,naživo jsem je viděl asi 4 krát a dycky sem si to užíl :D
 
tenhle týpek už ocoveroval do svýho metal stylu snad všechny písničky na světě, některý jsou docela dobrý

 
Jo tož Korpiklaani sů hooodně v pohodě ,naživo jsem je viděl asi 4 krát a dycky sem si to užíl :D

Já jen jednou, ale v hlavě mi duněli ještě další dva dny. Byl jsem kousek od repráků. :D Zážitek famózní, pak s námi ještě sedli a něco jsme popili. :)
 
Zitra uz si du koupit to jeji prvni album...Zrovna penetruju predsin a uz sem slysel cele jeji album na utube a urcite si zaslouzi mou podporu :D
 
Back
Top