• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Jo, dneska z toho vychazi spoustu "umelcu" ruzny mixy atd. Ty si rad celkem taky poslechnu. Original zustane originalem... ale nektery upraveny skladby jsou zajimavy. A kdyz se mi to libi tak se poslechu nebranim, to je jasny.
 
Díky, že dáváte odkazy na konkrétní kapely, rád si rozšiřuju obzory, jak už tady zaznělo, záleží na náladě a taky na tom, kdo se mnou jede. U nás platí pravidlo, že kdo řídí, vybírá si muziku - pokud možno tak, aby spolucestující přežili :D

Když jedu sám, tak třeba
,
,
,
,
, ...

Když vezu děti, tak ulítáváme na https://www.youtube.com/watch?v=pd0-yYsBGXo . To ale naprosto nesnáší moje polovička, která naopak celkem pozitivně snáší můj letní objev https://www.youtube.com/watch?v=pPdSrg7PXdk ...ideální na noční jízdu, to fakt nejde usnout :D
 
Bouu: celkem tvý polovičce rozumím, Zrní je žánr vhodný pro uživatele tvrdých drog, jinak si jejich tvorbu neumim vysvětlit :D
 
žánr vhodný pro uživatele tvrdých drog, jinak si jejich tvorbu neumim vysvětlit :D

Zrní je hezký úlet, možná to skládali zhulení, ale mně se to líbí :). Mravenci, co žerou lidské maso, to je prostě.... skákal pes :D Mám rád muziku, která je něčím zajímavá, "svá". A to Zrní určitě je :)

BTW. nenisem Bouu ;)
 
u mě v autě demokracie nepanuje ...moje skoro šestiletá dcera tvrdě vyžaduje několikrát za sebou tenhle elektrikářskej song

 
AC/DC jsou legenda rock´n´rollu a kdo nemá rád rock´n´roll, bude přinejmenším divný patron :) Já jsem se k AC/DC musel proposlouchat, za hodněmlada mi moc nevoněli :)
 
Rock musi umet poslouchat vetsina. Protoze ten vychazi z opravdove hudby. Ale ac/dc neznam... neposlouchal jsem je snad nikdy. Nebo možná jo ale neměl jsem tucha :D
 
To je krasny, dekuji ti. Chci byt věčně mladý :D Doma si schválně najdu nejaky písničky... ;)
 
Převážně hardstyle, občas to dle nálady proložim Lindsey Stirling, The Piano Guys nebo prvním albem Avril Lavigne :)
Když jedu něčim jiným tak rádio Kiss JČ, mě ploutev odmítá ladit signál...
 
Jj, Vltava je nádherná :) Ale přiznám se, že si spíš častěji pustim verzi od Buriana s Hejcem, naživo to byla paráda :angelic:
 
Back
Top