• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Do víkendu jsem o této zpěvačcce neměl tucha, ale jak jsem slyšel tento song....no krása
 
jj, už jsem si vše vygooglil...just nemůžu znát všechny krásné ženské vokalistky :)
 
Jak si tak občas pouštim na Youtube ty automatický seznamy, tak mě hodně svejma coverama zaujali Sergey Sershen a Daria Zaritskaya z Ukrajiny :)
Krom toho, že se na ty jejich videa dobře kouká;) , tak jak hlas Darii hlas, tak Sergeiovo basový i katyrový linky jsou prostě topovka :headphone:

Nejvíc ulítávám na tomhle coveru u kterýho sem si nejdřív ani neuvědomil, že to je z HungerGames a když sem si pak zpětně pustil originál, tak sem ho ani nevydržel doposlouchat do konce a pustil si radši zase tenhle cover :D

Každopádně dobrý jsou od nich i další věci. Např.:

 
Díky za zajimavej tip, kluci hrajou slušně, dívka pohledná a zpívat i umí, ale IMHO trochu moc s tím chrčákem tlačí na pilu.

Co říkáš, např. jak Gábina Gunčíková dává ty "Gány"? :)
 
Nedávno jsem narazil na tohle a je to prostě super. ;) V autě mi nehraje nic jiného. Ten borec přezpíval opravdu hodně věcí. Ne každá písnička se mi líbí, ale ty staré klasiky jsou dokonalé. Tahle nemá chybu, další už najdete snadno na YT:

 
Nedávno jsem narazil na tohle a je to prostě super. ;) V autě mi nehraje nic jiného. Ten borec přezpíval opravdu hodně věcí. Ne každá písnička se mi líbí, ale ty staré klasiky jsou dokonalé. Tahle nemá chybu, další už najdete snadno na YT:

Hodně dobrý, a video taky pobavilo :)
 
Back
Top