• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Zapíná se při klíčku, vypne se při vytažení (30sec rezerva). Ale je tam SSD, spotřeba celý sestavy je pár wattů :) (při testování na jednom serveru v plný zátěži naměřili 29W). Hardwaru to vesměs nevadí a když padnou widle, tak se to napraví a ta spotřeba a teplo nejsou kritický :)
 
Jj, borec z Bratislavy :) Fakt by to clovek nerekl, co? A co takovych interpretu je... co poslouchame ale netusime, ze jsou z nasich kraju :)
 
tak tohle fakt není můj šálek kávy, možná někde v restauračce na podbarvení atmosfery, ale jinak bych si to dobrovolně nepustil ;)
Jo, do auta to moc neni. Ale jak oba rikame, podbarvit atmosferu a nebo treba do ty prace... na pohodicku. Nou stress :)
 
Nevim nevim, kdyby mě tohle hučelo do palice při jízdě :D

to bych vydržel, ale jak jedu s někym, kdo ma naladenej Blanik, Petrov či něco podobného, tak mam sebevražedné sklony a cukaji mi ruce :D ... ještě že je nemám na volantu :D
 
ja ked chcem potrapit Bose nejakym tuc-tuc, tak to musi byt proper severske techno :D

 
Back
Top