• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé III. Královehradecký Mazda sraz

Koukám že je změna programu,určitě se na přehradě sastavim,práce s kamenem je moje práce,nenechám si ujít tuto
nádhernou praci našich předků.
Tak doufám,že si nějaký kámen z přehrady neodvezeš.;)
 
Přátelé Mazďáci :)
Víkend se už blíží, účastníci přibývají. Zítra jedeme ještě znovu najet trasu, tak napíšu podrobnější popis trasy, s fotodokumentací. Popřípadě kdo by nestihl "zahájení", zavolejte mi a já Vám řeknu, kde se právě nacházíme. Tady je číslo: 739 491 930.
Moc se na Vás těším!

PS: Zatím to vypadá, že počasí bude opravdu super! ;)
 
@romin já se přizpůsobím, řekněte mi v kolik tam mám být a budu tam +/- nějaké minutky:) a nepojede ještě někdo?
 
Vypadá to, že by mi to konečně mohlo vyjít, snad se kolem 12:00 dostavím a zúčastním spanilé jízdy ;)
 
Vypada to na super seslost, ale Prostejovska flotila bohuzel nedorazi, jine plany. Tak hlavne at se povede srazek. ;)
 

Neklapne :(.
Nesehnali jsme hlídání pro pesany. Měly jsme ho domluveny, ale včera to na poslední chvíli bylo zrušeno.

V každém případě si to tam užijte a očekávám hodně fotek a snad se potkáme na jiném srazu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Back
Top