• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Import kontaktov z telefonu

Andrej

nový člen
2
Ahojte mazďáci, zaznamenali ste tiež niekto problém s tým, že pri pripojení telefónu cez BT (Mazda Connect) neimportuje všetky kontakty z telefónu, ale len časť? V mojom prípade sa jedná o iPhone, ale na zahraničných fórach písali o tomto probléme aj majitelia samsungov, takže predpokladám, že Android vo všeobecnosti. Mne konkrétne importovalo niečo vyše 40 kontaktov, pričom ich mám v telefóne stovky. Včera som absolvoval s autom prvú garančku, kde mi nahrali aj najnovší softvér (59...... ). Dúfal som, že to problém vyrieši, avšak sa to ešte zhoršilo a aktuálne mi importuje len tie kontakty, ktoré mám v telefóne označené ako "Obľúbené". Našiel som viacero diskusií ohľadom tohto problému, avšak žiadne funkčné riešenie. Jedno z riešení bolo to, že treba v telefóne zrušiť synchronizáciu kontaktov so sociálnymi sieťami, teda napríklad že v kontaktoch sú uložené aj kontakty priateľov z FB...ja mám ale tieto funkcie vypnuté a nepomohlo mi to. Dosť ma to štve najmä preto, že keď mi niekto volá, vidím len číslo a musím vždy zodvihnúť telefón, ak chcem vidieť, kto mi volá...
 
a povíš nám, jaké máš auto? Nebo si ho rovnou dopíšeš do podpisu ? .-)
 
Díky, doplnil som do podpisu...nenapadlo ma to hneď napísať, keďže MZD Connect je zrejme rovnaký u všetkých súčasných modelov a čítal som o tomto probléme aj u M3, M6 a tiež MX-5.
 
ještě doplň rok. Je obrovský rozdíl mezi před FL a po FL......
 
Back
Top