• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Infotainment, ovládací panel

vladas75

rodinný člen KLANu
3 492
Neco s tím budu muset udělat, zitra mrknu kde vůbec je. Mam tak tichý klakson jenom já ??? Měl by někdo tip na nějaký osvědčený ?
 
Poslední úprava:
Mam dotaz na zobrazovani na panelu. Když jsem měl Mazdu 3 Challenge tak mi zobrazovala SMS i email, CX-3 email neumí ? Nikde jsem to nenašel ...
 
Emaily umí, spíš je to o telefonu jestli on to umí a jestli je to v něm aktivované. V autě stačí mít jen zapnutý tohle co je na obrázku (je to v Komunikace - Nastavení). Ale určitě prolítni i telefon jestli má povoleno posílat tyhle info.
IMG_20160310_1558194.jpg IMG_20160310_1557463.jpg
 
Tak to se podívám,protože tu volbu EMAIL jsem v autě v tom nastavení nikde nenašel :( telefon mam Lenovo P70
 
Ta volba email se objeví až když samotný telefon začne tohle info posílat. Když jsem zkoušel jabkofoun tak mi chvilku trvalo než jsem přišel na SMS ale email jsem prostě nedal. S blackberry z10 a z30 s bbos10 nebo blackberry priv s androidem to fachá bez problémů, jen při párování jsem musel zadat co všechno telefon má autu posílat (SMS, email, hovory, nouzové volání). Dokonce blackberry os10 mi do emailu v autě synchronizoval i kalendář a posílal údaje o počasí podle místa.
 
Tak to večer zkusim, vymazu telefon z paměti párování a zkusim to znovu sparovat, díky za tip
 
To že tam není tvůj telefon v seznamu neřeš, můj tam taky není a funguje. Až přijedeš, tak na to kouknem.
 
Ahojte,

chcem sa spytat (bohuzial som to nikde nenasiel). Je mozne mat hlasove ovladanie navigacie (o 100 metrov odbocte dolava, atd..) mat v cestine/slovencine?

Dik
 
Nainštalujte si zvoliť v nastaveniach systému slovenčinu napíše ti ze nebudú dostupne pokyny co len potvrdis a bude to v SK. Jedine o co prídeš je ze nebudeš mat aktívne hlasové ovládanie.
 
Prosím, můžete mi napsat co znamená u nastavení rádia - Náhradní frekvence a Regionální zámek?
Děkuji
 
Moc děkuji za odpověď .... více by mi ale pomohlo pokud by jsi mi odpověděl ...když zapneš náhradní frekvence bude se ti radio přelaďovat na silnější signál .... to jsem možná pochopil ale co je regionální zámek ví někdo? Jak přepínám tak přepínám nikdy jsem rozdíl nepoznala ani u náhradní frekvence ...třeba Impuls začne šumět a nepřeladí se ....
 
Moc děkuji za odpověď .... více by mi ale pomohlo pokud by jsi mi odpověděl ...když zapneš náhradní frekvence bude se ti radio přelaďovat na silnější signál .... to jsem možná pochopil ale co je regionální zámek ví někdo? Jak přepínám tak přepínám nikdy jsem rozdíl nepoznala ani u náhradní frekvence ...třeba Impuls začne šumět a nepřeladí se ....
Však to tam máš napsané, pokud existuje stanice, co vysílá regionálně (např. Evropa 2 má IMO pro různé kraje různé reklamy a v předělech to synchronizuje), tak se po zapnutí REG tuner snaží zachovat stále ten samý region, i když má na AF k dispozici silnější vysílač z jiného regionu. Pokud babišImpuls začne šumět a nepřeladí se, tak buď nemá k dispozici silnější vysílač, nebo AF nefunguje.
 
Mazdáreček ;) Tak nějak lovím po netu, jak vyzrát na změnu tapety infotainmentu,ale dvakrát moudrý z toho nejsem :rolleyes::D Může se tím něco pokazit a je to snadné udělat? Díky
 
Back
Top