• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Infotainment, ovládací panel

hmmm, tak ze tablet? a napajeni k tabletu a tak? nejak si to nedokazu predstavit jak by to fungovalo:confused:
Mam CX-3 Challenge,kde je základ GPS. Jde o to,že dát za mapové podklady 14 tis. mi připadá děs.a tak se ptém,zda někdo není schopen dodat levnější,
 
Mam CX-3 Challenge,kde je základ GPS. Jde o to,že dát za mapové podklady 14 tis. mi připadá děs.a tak se ptém,zda někdo není schopen dodat levnější,

No pises to do sekce pro Mazdu 3 BK, takze to zrejme co nevidet nekdo presune. Kazdopadne tu na foru zaznela jeste jedna levnejsi "oficialni" varianta. Ale zatim se nikdo nepriznal, ze by to zkusil ...
Pro ty, co rádi přemýšlejí a nehážou hned do auta všechno, co uvidí prodejci na očích:
BJM7-66-EZ1C v ČR stojí cca 16500 Kč (s novým autem sleva 4k). V Rusku BJM7-66-EZ1C vyjde na 22000 rublů (cca 8000 kč).
 
No pises to do sekce pro Mazdu 3 BK, takze to zrejme co nevidet nekdo presune. Kazdopadne tu na foru zaznela jeste jedna levnejsi "oficialni" varianta. Ale zatim se nikdo nepriznal, ze by to zkusil ...
Jde o to , že se to netýká jenmcx3 ale m2,m3,m6 a mcx5 většinou od druhého stupně výbavy a roku výroby 2016.
 
Skusal uz niekto nainstalovat Android namiesto toho mazda Infotainmentu?
 
Poslední úprava moderátorem:
Ale nie takto som to myslel.... myslel som nainstalovat ho namiesto infotainmentu.... nie vymenit celu dotykovku, myslel som na soft
 
Jde to, jen musíš stáhnout aplikaci MZD All In One Tweeks do PC a mít prázdnou flešku naformátovanou na fat32. Funguje to docela dobře, ale pro mě to bylo naprosto k ničemu - raději řídím než abych si hrál s infotainmentem. Hlavně to musíš pokaždý spustit přes "aplikace" v MZD connectu. Ale třeba je to k dnešnímu dni vychytanější. Pokud chceš zjistit víc nebo aktuálnější info tak jdi na mazda3revolution.com
 
Zdravím,mám dotaz,nesetkali jste se někdo s tím,že při přehrávání hudby s USB-flash se mi celý infot.vypne,pak naskočí pomalu logo mazdy,načte se telefon a pak po delší odmlce začne opět hrát,ale ůplně jinde,než skončil.Myslel jsem že bude problém ve usb-flash disku,ale dnes mi to dělá i při poslechu rádia.
 
Zdravím všechny
Mám problém s spárováním nového telefonu,stary mi spárovali v mazdě při koupi ted jsem musel koupit nový a problém stále to píše -zařízení nelze spárovat neznámá chyba a taky nejde starý vymazat - nevím si už rady -pokud jste třeba měli podobný problém poradte dík za každou radu a jedná se o telefon xiaomi redmi.Děkuji velice.
 
Ahoj, nemáte někdo návod na Infotainment. Hlavně ne odkaz na Mazdu pokyny, tam už jsem koukal. Jde mi o nastaveni Bezpečnostních prvku - Jako City Break, Line asisst apod.
 
stačí hledat,tady máš celý manuál ;)
 

Přílohy

  • 2018-mazda-cx-3-112517.pdf
    11,1 MB · Zobrazení: 31
Back
Top