• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Inteligentní přepínač směrových světel/trojblik/trippling

Samozřejmě jsem si našel GH,zapojil jsem to paralelně k údajným vodičům blikačů
Jenže to nejsou vodiče blikačů, kde by bylo napětí, ale které páčka blikačů uzemňuje a dává tak pokyn BCM. ;)
 

Přílohy

  • Turn and hazard warning light GH.pdf
    53,5 KB · Zobrazení: 28
  • BCM GH.pdf
    194,6 KB · Zobrazení: 28
Jenže to nejsou vodiče blikačů, kde by bylo napětí, ale které páčka blikačů uzemňuje a dává tak pokyn BCM. ;)
Přesně tak,je to přesně naopak než u GG,ted jsem se vrátil z Mazdy,montáž stojí kolem 800 Kč,v Autopalkovicích do 300 Kč.A montáž svépomocí není nijak složitá,dle plánku.Zítra si mám přijet něj přijet.
 
Samozřejmě jsem si našel GH,zapojil jsem to paralelně k údajným vodičům blikačů,barva vodičů souhlasí se schématem,ale při zapnutí blinkru tam není přerušované napětí.(bez zapojení trojbliku).Stálé napětí po zapnutí klíčku souhlasí.Vypadá to,že u GH je použito nějaké sofistikované řešení.Možná ovládání blinkru minus polem,navím.Ani na Googlu nic není.
Takže nakonec jsem koupil trojblik přímo v Autolaros Mazda za 800 Kč,namontovali mi ho tam za rozumný peníz a mám aspoň záruku 2 roky.Veliká spokojenost.
 
Abych se přiznal tak neblikam, teda jenom když za mnou někdo jede.
Mám trojblik z výroby a moc mě to vyhovuje.
 
Musím oživiť túto tému, dlho som čakal a už sa na sk ani CZ nedá objednať tato jednotka, pozná niekto nejaký spôsob ako sa k nej dostať alebo náhradu? Neviem či sa zmierim s tým že to nebudem mať, pripadne foto a nazov toho relatka, zvyšok zvládnem dorobiť
 
Já sem teda minulý rok objednal na své GH tady - https://www.mazdashop.cz/Inteligentni-prepinac-smerovych-svetel-d836.htm
A stále tam je.
Nebyl sem si jistý kompatibilitou, tak sem se radši zeptal na mailu.
,,
Objednávka
Dobrý den,



inteligentní přepínač směrových světel je vhodný i pro Mazdu 6 GH.



S pozdravem



Mazdashop.cz – Originální příslušenství a doplňky Mazda
Jinak se i Číslo produktu: C830-V7-160B shoduje s tím, co je nahoře u Naturala.
 
Skúsil som ešte odtiaľ ale predpokladám že tiež zrušia keďže mazda zo už nedodáva, potom ešte skúsim jeden bazár ktorý mal prekvapivo výhodne aj jednotku svetiel
 
Omlouváme se , ale inteligentní přepínač mlhových světel se již přestal vyrábět a není k dispozici
Takže už asi len bazár skúsim a budem rozmýšľať ako inak
 
Back
Top