• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný IVOS Zlín - Fryšták

Zkušenost se servisem IVOS Zlín mám

  • jen pozitivní

    Hlasy: 0 0,0%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    5

shr3k

správce
Člen týmu
6 208
Zkušenosti se servisem, pište pouze konkrétní poznatky a příslušně ohodnoťte hlasování v anketě, svůj hlas můžete později měnit podle toho, jak se vaše zkušenosti budou případně vyvíjet.
http://www.ivoszlin.cz/
 
Poslední úprava:
MAZDA ČR se na Facebooku chválí IVOSem ve Fryštáku, já u nich takový přístup při koupi nového auta nezažil (a potom taky ne).
 
Poslední úprava moderátorem:
Pohoštění tam mají připraveno a vím, že manželce při přebírání auta nabízeli šampaňské. V podstatě to, co je na fotce, jsem tam viděl i dnes vč. té malinové šťávy ve džbánu, nebo co to je. Doufám, že ji aspoň občas vymění. :) Každopádně, ono je to tam spíše na efekt a člověk si sám od sebe asi nic nevezme.

Ještě bych dodal, že já jsem doposud s Mazdou ve Fryštáku spokojený. Vím, že nemají nejlepší pověst, nicméně já si na ně nemohu stěžovat. Na prodejně mi vždycky nabídli hodně dobrou cenu na cokoliv, byť optimální je jednat s p. Vaculíkem, který to tam evidentně táhne. Servis teprve poznávám, ale mám dojem, že se snaží a jsou ochotní.

Obecně mají výhodou v tom, že jsou tady na Zlínsku široko daleko jediní prodejci nových vozů. Dnes plná prodejna aut a téměř každé na sobě cedulku PRODÁNO. Zlínsko bude brzy Mazdami zaplaveno. Navíc dalších 200 aut je prý pro tento rok prodáno. Stejně ale nechápu, proč je dealerská síť v našem kraji tak osekaná...?
 
Vždyť na jižní Moravě je jenom jeden prodejce AP Brno a 2 autorizované servisy (Balvín a PE Motors Znojmo). Břeclav majitel zavřel, jelikož nechtěl předělávat salón, Hodonín to zavřel již dávno. Hold ona není ani konkurence mezi prodejci v tomto směru.
 
Změnil jsem svůj hlas poté, co mě přesvědčili do výměny dveří u Mazdy CX-3. Dva lidé mi tam tvrdili, že po opravě přelakování nepoznám. Jak už jsem psal v jiném příspěvku, nakonec to dělali na třikrát celé tři týdny a stejně je to vidět. Dodnes jsem to nerozdýchal a auto už tam nikdy nepřivezu. Tahle zkušenost + opakovaná neschopnost vyměnit zpětná zrcátka napoprvé ve mně vyvolává podezření, co to tam pracuje za lidi. Prostě jsem s nimi skončil. Možná mají lepší zázemí a pohoštění a kdo ví co ještě, ale podstatné je, že nemají zkušené servisáky a lakýrníky.
 
Před měsícem jsem koupila cx5(2012;2,2 automat).teď v týdnu se objevila hláška Vehicle systém control required,v servisu Ivos bylo sděleno,že se bude měnit olej a filtry,sundá se olejová vana a zkontroluje se sítko,pokud bude špatný tak výměna,kontrola výstřiků a pokud i ty budou špatný tak kontrola vačkové hřídele a pokud budou měnit i tu,tak si mám nachystat 30-40tis!!Dost mě vyděsili.Nemate zkušenost s touto hláškou?
 
Radši bych s tím zajel do Autoefektu, tam mají větší zkušenosti. Tedy pokud to není auto koupené u IVOSu.
 
Autoefekt určitě můžu doporučit. S prodejem zkušenosti nic moc, ale servis skvělý.
 

Podobná vlákna

Back
Top