• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jak hodnotíte design?

Jak hodnotíte vzhled MX-5? (známkování jako ve škole)

  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5


Výsledky jsou viditelné jen po hlasování.

Natural

správce
Člen týmu
5 199
Za mě se musím přiznat, že podle fotek jsem hodnotil novou MX-5, tak nějak na známku 2.
Ale po živém setkání v Ženevě se mé obavy rozplynuly. Vypadá opravdu skvostně a všechno do sebe zapadá do posledního detailu. Opravdu nádherná hračička. Obrovský palec nahoru :)
 

Přílohy

  • 2015-03-14-2738.jpg
    2015-03-14-2738.jpg
    388,4 KB · Zobrazení: 62
  • IMG_1358.JPG
    IMG_1358.JPG
    632,6 KB · Zobrazení: 60
Mozna mohla mit vetsi svetla... ale NC byla krasnejsi. Takova rozkosna Mazdicka usmevava... tahle je takova nasrana :-/ Uvidime na zivo nekdy :)
 
Na živo vypadá opravdu suprově ;) Jsem jí tu nasranost odpustil, jak jsem ji uviděl prostě no :D
 
Proč se v posledních desetiletích dělaj skoro na všech autech takový hnusný rovný okraje blatníků?
 
Menší Dodge Viper.
No hlavne motorove :D

Jinak design se mi taky libil vice u starsich verzi...Bohuzel jsem nemel tu cest ridit ani jednu generaci :( Kazdopadne aspon jsem sedel v salonu v tom NDecku a pocity jsou jen pozitivni,to musi byt radost ze rizeni !
 
Seděl jsem v tom už onehdá na IAA Frankfurt a je to spíš pro drobnější postavy, což se mě netýká. Ale vlezu do RX-8, tak se nasoukám i do MX-5:D
 
Back
Top