1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Jak jste se dozvěděli o MazdaKlan.cz?

Diskuzi v 'Všechno o fóru' zahájil Doofer, 30. 5. 2015.

1. Doofer

Doofer moderátor Člen týmu

949
    510
    93
    ... z netu, vizitka, potkal jsi auto s klubovou samolepkou nebo tip od kámoše... poděl se

Odesláno pomocí aplikace Tapatalk

Poslední úprava: 30. 5. 2015
  2. Kuban

Kuban výkonný člen KLANu

174
    90
    28
    Začalo to na MC tam jsem sháněl LED napsal mi kluk ze mam napsat Robinovi (natural) na mail protože dostal ban... Sesli jsme se dali řeč vyřešili ledky no a poté se založil MK a společně s ostatnima jsem přešel...

Lituju toho? Rozhodně ne!!:)

Natural a Doofer se to líbí.
  3. Doofer

949
    510
    93
    Ja bych te mohl citovat jen jmeno Robina nahradi Vitek/Vitus...

Odesláno pomocí aplikace Tapatalk

4. Kuban

Kuban výkonný člen KLANu

174
    90
    28
    Toho jsem poznal na prvnim sraze kde mi dovezl ledky do předních světel protože nám je nechtěli prodat jelikož nemám firmu a oni prodávali pouze pro firmy... A musím říct že sice byly trošku dražší ale sbírek neskutečně;) ale to sem nepatří....

Prostě díky pár dobrejm lidem se založil tento klan a je tu pohoda klidecek a všichni se snaží a vzajeme si pomáhají a to je důležité...:)

5. edemsx

edemsx výkonný člen KLANu

527
    198
    43
    FB skupina MAZDA 4EVER, tam byl nějaký prolink a byl jsem zvědavej :)

6. JaMiJa

JaMiJa výkonný člen KLANu

489
    113
    43
    Muze za to Natural:)donutil me k tomu,ja mu rikal ze z toho bude pruser,ale on neeee :) :) :)

Natural se to líbí.
  7. mrvevi

mrvevi výkonný člen KLANu

421
    147
    43
    Ukažme si na něj :D , ale mě do toho navezl Deri :D ... a jsem tomu rád ;)

Natural a JaMiJa se to líbí.
  8. Spirit

Spirit výkonný člen KLANu

147
    74
    28
    Mě do této partyzanské skupiny pozval 1N7RUD3R vzkazem na MC. Díky mu za to ;)

9. LadyDoubleEl

LadyDoubleEl moderátor Člen týmu

646
    277
    63
    Tak jako víceméně hrozně zvláštně, ale v důsledku za to může Natural :D ostatně mu za to můžu jen děkovat :)

Natural se to líbí.
  10. Cenda85

Cenda85 výkonný člen KLANu

108
    42
    28
    Spritmonitor.de
    Na pozvanku v soukrome zprave na MC

11. JPS

JPS výkonný člen KLANu

157
    47
    28
    Zavinil to shr3k příspěvkem na "garáži" ze dne 8.4.2015 památné hodiny dvacátédruhé a minuty dvanácté.
    Byl jsem zvědavý a hned na začátku jsem objevil odpověď na moji nevyřčenou otázku, tak jsem se zaregistroval a zůstal.

sedvo se to líbí.
  12. mrvevi

mrvevi výkonný člen KLANu

421
    147
    43
    tak co bando :) už se tu někdo vyskytl díky nalezené vizitce za stěračem? :)

13. r6d3k

r6d3k výkonný člen KLANu

208
    44
    28
    Natural mě zlákal :D

Natural se to líbí.
  14. Doofer

949
    510
    93
    ... tak mame tu nekoho, kdo byl lapen na samolepku kolem jedoucího nebo vizitku ?

15. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

1 385
    636
    113
    Spritmonitor.de
    Ty nalepky jsou beztak jen nejaka fama! Do dnes jsem zadnou nevidel a vizitku mi taky nikdo nedal. A to mam Mazdu uz mesic! :D

Doofer se to líbí.
  16. Natural

Natural správce Člen týmu

3 259
    1 893
    183
    No to je hotovej skandál :hilarious: Ti ji budu muset příště nenápadně dát za stěrač u voskování :D

Taky by mě to zajímalo ;)

17. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

1 385
    636
    113
    Spritmonitor.de
    Ale abych tu jen nespamoval, tak ja se o MK dozvedel myslim v nejake diskuzi na auto.cz. A mam pocit, ze to tam i nekdo odsuzoval jako "kradeni uzivatelu". To MC jsem nasel driv, kdyz jsem patral po uzivatelskych zkusenostech s Mazdama. Puvodne jsem tomu odkazu ani nedaval zadnou vahu. No a jak to dopadlo ... :D.

18. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    čéče, to by mě zajímalo kdo kde napsal o "kradení" uživatelů :) nemáš link? Bych se snad i rád pustil do diskuse .....

Petapr se to líbí.
  19. 1N7RUD3R

1N7RUD3R moderátor Člen týmu

1 217
    219
    63
    Kdo nas tak mohl eventuelne narknout, zeo...

20. fram

fram host

O MK jsem se dozvěděl z netu,když jsem sondoval názory uživatelů na CX3.No a už jsem tu zůstal.

jahlk, mrvevi, Spirit a 3 jiným se to líbí.

Sdílet tuto stránku