• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jak jste se dozvěděli o MazdaKlan.cz?

Doofer

moderátor
Člen týmu
1 377
... z netu, vizitka, potkal jsi auto s klubovou samolepkou nebo tip od kámoše... poděl se

Odesláno pomocí aplikace Tapatalk
 
Poslední úprava:
Začalo to na MC tam jsem sháněl LED napsal mi kluk ze mam napsat Robinovi (natural) na mail protože dostal ban... Sesli jsme se dali řeč vyřešili ledky no a poté se založil MK a společně s ostatnima jsem přešel...

Lituju toho? Rozhodně ne!!!:)
 
Ja bych te mohl citovat jen jmeno Robina nahradi Vitek/Vitus...

Odesláno pomocí aplikace Tapatalk
 
Toho jsem poznal na prvnim sraze kde mi dovezl ledky do předních světel protože nám je nechtěli prodat jelikož nemám firmu a oni prodávali pouze pro firmy... A musím říct že sice byly trošku dražší ale sbírek neskutečně;) ale to sem nepatří....

Prostě díky pár dobrejm lidem se založil tento klan a je tu pohoda klidecek a všichni se snaží a vzajeme si pomáhají a to je důležité...:)
 
Mě do této partyzanské skupiny pozval 1N7RUD3R vzkazem na MC. Díky mu za to ;)
 
Tak jako víceméně hrozně zvláštně, ale v důsledku za to může Natural :D ostatně mu za to můžu jen děkovat :)
 
Zavinil to shr3k příspěvkem na "garáži" ze dne 8.4.2015 památné hodiny dvacátédruhé a minuty dvanácté.
Byl jsem zvědavý a hned na začátku jsem objevil odpověď na moji nevyřčenou otázku, tak jsem se zaregistroval a zůstal.
 
tak co bando :) už se tu někdo vyskytl díky nalezené vizitce za stěračem? :)
 
... tak mame tu nekoho, kdo byl lapen na samolepku kolem jedoucího nebo vizitku ?
 
Ty nalepky jsou beztak jen nejaka fama! Do dnes jsem zadnou nevidel a vizitku mi taky nikdo nedal. A to mam Mazdu uz mesic! :D
 
Ale abych tu jen nespamoval, tak ja se o MK dozvedel myslim v nejake diskuzi na auto.cz. A mam pocit, ze to tam i nekdo odsuzoval jako "kradeni uzivatelu". To MC jsem nasel driv, kdyz jsem patral po uzivatelskych zkusenostech s Mazdama. Puvodne jsem tomu odkazu ani nedaval zadnou vahu. No a jak to dopadlo ... :D.
 
Back
Top