• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jak jste se dozvěděli o MazdaKlan.cz?

na MK jsem narazil, když jsem si zjišťoval nějaké zkušenosti a recenze ohledně CX-3 :). Registroval jsem se i na MC, ale hned po druhém příspěvku jsem tam dostal ban, tak mi můžou :p . Na MK jsem se setkal jen se samými super lidmi, tak už jsem tu zůstal ;)
 
jo po druhém příspěvku, někdo tam sháněl dojezdovku na CX-3, tak jsem mu tam dal odkaz na dojezdovky stejně jako tady , hned ho smazaly :D, tak jsem nevěděl kde je chyba a dal to tam znovu a bylo hotovo :eek::D:)
 
Jsou pošahaní. Dva borci se tam ptali na srazy, tak jsem jim napsal interkou, ať mi dají mail, že jim řeknu, kdy budou srazy. V té době totiž na MC nikdo sraz pořádat nemohl, neboť to byrokrat Miláček nepovolil. No a za dva dny jsem dostal BAN :D
 
jooo, každého nového člena je třeba počastovat banem a navrch ho řádně zjebat třeba za duplicitu nebo jak tomu ti kašpaři na MC říkají :))) btw: Mrdáček už není admin, vkládne tam tomu jeho nohsled Magnetto, taky slušná náhrada ....
 
Kupujem novú CX3 a na webe som narazil na Vašu stránku, takže asi takto.
 
Pokud jste registrovaní na jiných motoristických fórech a chcete být našimi propagátory, vkládejte si do podpisu (pokud to umožňují tamější pravidla) naši webovou adresu. Díky.
 
Pokud jste registrovaní na jiných motoristických fórech a chcete být našimi propagátory, vkládejte si do podpisu (pokud to umožňují tamější pravidla) naši webovou adresu. Díky.
Tahle výzva by zasloužila někam vypíchnout, ať se to neztratí v diskusi :)
Co založit téma "Jak propagovat mazdaklan"? Tam v podstatě jen shrnout možnosti a odkázat do patřičných samostatných diskusí (vizitky, samolepky, podpisy, facebook, chrome, ...). A nebo to možná sumarizovat ve wiky...
 
Zdravím MildoMPS, na tento server jsem narazil když jsem hledal info o cx-3. Mé minulé auto byla mazda ( 3 I. BK). No a když nastal čas změny potřeboval jsem info a to bylo zde na fóru. Okamžitě jsem "vdechl" všechny možné příspěvky a teď se budu snažit aspoň něco vrátit z se svých poznatků s novým vozem☺
 
Back
Top