• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Jaké používáte palivo? Dojezd, zkušenosti ...

Od koho doporucujete naftu...davate nejake prisady do nafty? Pro regeneraci

Edit Natural: Přesunuto do existujícího tématu, stačí použít hledání pro příště .)
 
Poslední úprava moderátorem:
Zdravím,já tankuji fuel save 95 od Shellky 2x jsem tankoval u Omv 95 spotřeba u mojí dvojky v lete 4,8-5,1 při použití klimy,v zimě spotřeba do 5,6 l.V letě ujedu na nadrž 760km a přes zimu 680km .Hladové oko se rozsvěcuje při dojezdu kolem 52km .Mam nadrž 44l a při dojezdu podle palub.počítače 20km a jedné čárky nevleze do nádrže víc jak 38l benzínu.
 
Mám dobrou zkušenost s Euroilem + VIF, ale poslední dobou tankuji u Tesca - ULTRA DIESEL a aditiva nedávám. Spotřeba dobrá - 5,3l/100 km a motor v pohodě (i podle diagnostiky).
 
Mě potěšila Benzina rozšířením sítě jejich čepracích stanic převzetím některých OMV. Jedna z nich je i u nás ve městě, takže konečně nemusím pro Verva100 20km až do Chomutova :)
 
Mě potěšila Benzina rozšířením sítě jejich čepracích stanic převzetím některých OMV. Jedna z nich je i u nás ve městě, takže konečně nemusím pro Verva100 20km až do Chomutova :)

My tady u nás máme Benzinu už dlouho, ale až teď zavedli Vervu 100, tak jsem jí hned natočil do mazďuchy.
Cena 31.50,- docela ujde, mohlo by bejt líp, akorát si nejsem jistej jestli je to tak moc výhodný oproti Naturalu 95 s cenou 29.20,-
Akorát mě překvapila teď čerpací stanice Prim, co tady máme, s cenou Naturalu 28.20,- a co jsem zjišťoval, tak mají kvalitní benzín, může to někdo potvrdit? (+ liju VIF)
 
My tady u nás máme Benzinu už dlouho, ale až teď zavedli Vervu 100, tak jsem jí hned natočil do mazďuchy.
Cena 31.50,- docela ujde, mohlo by bejt líp, akorát si nejsem jistej jestli je to tak moc výhodný oproti Naturalu 95 s cenou 29.20,-
Akorát mě překvapila teď čerpací stanice Prim, co tady máme, s cenou Naturalu 28.20,- a co jsem zjišťoval, tak mají kvalitní benzín, může to někdo potvrdit? (+ liju VIF)

Já do MPSky nic jinýho než 98+ tankovat ani nemůžu, takže Verva100 je oproti předražený Shellce jasná volba.
U benziny sem si pořídil i tu jejich kartu se kterou mám Vervu o korunu levnejší, což v mym pípadě může dělat kolem 2000,- za rok.
 
Já do MPSky nic jinýho než 98+ tankovat ani nemůžu, takže Verva100 je oproti předražený Shellce jasná volba.
U benziny sem si pořídil i tu jejich kartu se kterou mám Vervu o korunu levnejší, což v mym pípadě může dělat kolem 2000,- za rok.

Shellka mi přijde hodně předražená, u nás je Natural 95 za 29.90,- a o pár metrů vedle je právě Prim kde je Natural za 28.20,- rozdíl skoro 2 korun na 500 metrech.
Je ta karta výhodná jo? Já přemýšlel že si ji zařídím.
 
Mě potěšila Benzina rozšířením sítě jejich čepracích stanic převzetím některých OMV. Jedna z nich je i u nás ve městě, takže konečně nemusím pro Verva100 20km až do Chomutova :)

Já mám Vervu 100 4km od baráku, jenže už nemám do čeho bych ji tankoval :D:D:D
 
Ta karta se zatim vyhodne tvari. Samozrejme to vyzaduje par Tvych osobnich udaju apod.. Nicmene koupeni karty je za 20 Korun a pak uz cerpas slevy na palivo pri placeni kartou. Na kartu se musi davat penize, ale to konec koncu muzes vzdy rovnou pri placeni.

Take jsem si ji poridil, protoze temer vzdy tankuju u Benziny. Takze u me se vyplati.
 
Ta karta se zatim vyhodne tvari. Samozrejme to vyzaduje par Tvych osobnich udaju apod.. Nicmene koupeni karty je za 20 Korun a pak uz cerpas slevy na palivo pri placeni kartou. Na kartu se musi davat penize, ale to konec koncu muzes vzdy rovnou pri placeni.

Take jsem si ji poridil, protoze temer vzdy tankuju u Benziny. Takze u me se vyplati.

Já dostal kartu na benzině zadarmo a žádný údaje jsem jim nedával. Prostě jsem dostal do ruky kartu s pinem a hotovo.
Samozřejmě, když si pak chce člověk vytvrořit online profil, aby viděl kolik platil, jakej má zůstatek atd, tak se pak musí zaregistrovat, ale jinak po mě nikdo nic nechtěl.
 
Zeptám se tady!! :D
Požíváte někdo do benzínu nějaké aditivum WIF (jaký) je rozdíl letní - zimní?
Já ne a prý bych měl:eek:
Prd tomu rozumím tak se radši ptám...:)
 
@vladas75 díky za info :) tak já to tam tedy naleju:D asi tomu uškodit nemůžu!!
Jen se ješte zeptám to dáváš jen do N95 nebo treba i do Verva100 ..?
 
Tak mam novy osobak, podarilo se mi dnes dotankovat 61.29 l :D. Vcera jsem trosku spechal a nemel jsem cas po ceste domu se stavovat jeste na benzince. Od rozsviceni do tankovani jsem najel asi jen 60 km, za to ale sviznym tempem se spotrebou okolo 13 l/100km. Kazdopadne jsem doufal, ze aspon dojedu :cool:.
 
Tankuji převážně na benzině.jednou za čas, nebo když jedu dál tak vervu. Jinak co se týče spotřeby tak tu neřešim.vim že mám 2,5 a město tudíž dělám za 10l.a to v něm nejezdím 50km/h. Takže v normě.
Jinak co mě překvapilo když jsem natankoval a měl dojezd 500km a po cca dvou hodinách seznamování se s autem s nastartovanym na zahradě jsem měl dojezd 350km.asi normální.
 
No ja tankuji pouze vervu 100 od nakoupeni vozidla takze nedokazu posoudit jestli je to rychlejsi, vykonejsi,lepsi,atd...ale na letacich a kdyz jsem videl "nezavisle testy" tak to vypadalo ze to stoji za ten priplatek :) Nehlede na to ze tam neni zadna bio sracka ;)
 
Back
Top