1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Dismiss Notice

elektrika Jaký adaptér na MP3?

Diskuzi v 'Mazda6 (GH)' zahájil Frozz, 31. 5. 2016.

1. dJn3o

dJn3o výkonný člen KLANu

Zprávy:
    562
    Počet lajků:
    141
    Trofejní body:
    43
    Jak je to s BOSE aparaturou vážně netuším, to by chtělo někoho kdo to má v mazdě, nejlepe s BOSE no.

2. Natural

Natural správce Člen týmu

Zprávy:
    2 740
    Počet lajků:
    1 395
    Trofejní body:
    183
  3. Lukas.zak

Lukas.zak nový člen

Zprávy:
    14
    Počet lajků:
    5
    Trofejní body:
    3
  4. Vitus

Vitus správce Člen týmu

Zprávy:
    3 710
    Počet lajků:
    2 072
    Trofejní body:
    183
    Aktuální spotřeba:
    Spritmonitor.de
    máš to v sekci GG a zařízení je pro auta starší roku 2009, podle popisu máš GH tak by to mělo fungovat a máš tu špatný prefix, předělávám :)

Poslední úprava: 23. 3. 2017
  5. Scar

Scar nový člen

Zprávy:
    28
    Počet lajků:
    9
    Trofejní body:
    3
    Mezi námi děvčaty, tohle už někdo zkoušel : ?

6. tulox

tulox nový člen

Zprávy:
    3
    Počet lajků:
    0
    Trofejní body:
    1
    áno, napadlo ma to pred cca dvoma týždňami nezávisle od tohto videa :D funguje to bez problémov, jediná drobnosť, na ktorú som narazil je, že pri počúvaní normálneho rádia a zapnutom bluetooth sa do reprákov prenáša nejaký signál, ktorý sa so stupňujúcimi otáčkami zvýrazňuje, znie to trochu ako turbo :) ale je to počuť len keď mám rádio na hlasitosť 3-4. údajne je to kvôli zlému odtieneniu 12V zásuvky, v ktorej kolíše prúd (alebo napätie?)... nevyznám sa v tom

inak som ten bluetooth usb s jackom kúpil pred pár rokmi asi za 3$ na aliexpresse a stále ho tam majú

7. Butchi

Butchi výkonný člen KLANu

Zprávy:
    229
    Počet lajků:
    87
    Trofejní body:
    28
    Ahoj, pročetl jsem, hledal, ale pořád vlastně nevím, jak to vyřešit...
    Když to vyřeším Usb Bluetooth s jackem, tak jako na videu, tak nebudu moct přeskakovat složky a skladby přes rádio, ale jen na mobilu, přes který bych to pouštěl?
    Nejde mi o názvy skladeb atp, ale rád bych to ovládal přes rádio/volant. Pokud by do toho šla píchnout flashka, tak pecka...
    Jak je na tom kvalita zvuku oproti připojení přes aux?
    Před fl. GH s Bose
    Díky všem... ;)

8. howoarang

howoarang člen KLANu

Zprávy:
    34
    Počet lajků:
    3
    Trofejní body:
    8
    ja som kupil Xcarlink. Mam verziu na vstup pro USB kluc, SD kartu a 3,5mm jack. Je este aj moznost doplnit k tomu Bluetooth modul. Ovladani ide aj cez volant. Akurat rozdil pri prehravani MP3 z CD a z USB kluca je v tom, ze z USB kluca sa nezobrazuju nazvy skladieb, iba poradove cislo a cas.

9. Butchi

Zprávy:
    229
    Počet lajků:
    87
    Trofejní body:
    28
    To zní dobře... A kvalita přenosu?

10. dJn3o

dJn3o výkonný člen KLANu

Zprávy:
    562
    Počet lajků:
    141
    Trofejní body:
    43
    Nevím jak tobě, ale mě se při přehrávání MP3 z CD neukazujou názvy skladeb, teda pokud to tak bylo myšleno.

Kvalita přenosu bude na vysoké úrovní (myslím si), jelikož je to propojeno kabelem, jinak řečeno, pokud mám správné informace, vypojí se z rádia kabel na AUX a zapojí se místo toho ten xcarlink.
    Taky jsem o xcarlink uvažoval, ale zatím jsem se k tomu nedopracoval, finančně.

11. Butchi

Zprávy:
    229
    Počet lajků:
    87
    Trofejní body:
    28
    Kolik to vyjde zhruba? Kolem dvojky?
    Ja se teď trochu utopil do servisu kola a výbavy, mladá má narozeniny... Hroznej svět:D

12. howoarang

howoarang člen KLANu

Zprávy:
    34
    Počet lajků:
    3
    Trofejní body:
    8
    Pri prehravani MP3 z CD skus stlacit tlacidlo "DISP"vedla cislice "6", tim sa prepina zobrazovani skladeb na display. Jednou z moznosti je aj zobrazenie ID3Tag cize nazvy skladeb atd..

13. dJn3o

dJn3o výkonný člen KLANu

Zprávy:
    562
    Počet lajků:
    141
    Trofejní body:
    43
    Aha ok, to jsem netušil, zkusím. :D

2690,- podle cz webu.
    http://www.xcarlink.cz/?p=productsM...=adapter-usb-sd-mp3-vstup-pro-autoradio-mazda
    Akorát jsem ve výpisu rádií (ani obrázkách) nenašel GHčko. Tak nevím.

Tady ve výpisu je.
    http://www.mp3auto.cz/mazda/78-adapter-usb-sd-mp3-vstup-pro-autoradio-mazda/

14. Butchi

Zprávy:
    229
    Počet lajků:
    87
    Trofejní body:
    28
    To vypadá dobře. Cenovka horší, ale stojí to za to.
    Aux mě už hrozně se#e...

15. kubbi

kubbi člen KLANu

Zprávy:
    35
    Počet lajků:
    41
    Trofejní body:
    18
    Resim aktualne podobny problem a prozatim jsem chtel pouzit pouze integrovane bluetooth v origo radiu. Jelikoz HF i hlasove prikazy z navigace funguji, chtel jsem zkusit i prehravani hudby. Z meho androidu jsem pomoci aplikace SoundAbout nasmeroval media zvuk do bluetooth behem sparovaneho pripojeni k autu. Bohuzel moje pred FL radio neumi A2DP ale pouze HFP (mono a mono dynamic), tzn nepouzitelne.

Co jsem se docetl na ruznych mistech, poFL radio by A2DP melo umet. Byl by tu nekdo ochotny to zkusit u sveho poFL radia a androidiho telefonu? Detaily bych upresnil pote.

16. shr3k

shr3k správce Člen týmu

Zprávy:
    1 229
    Počet lajků:
    717
    Trofejní body:
    113
    Aktuální spotřeba:
    Spritmonitor.de
    GH FL opravdu má BT A2DP, protože se prodává adaptér A2DP 4100-78-202, manuál viz. příloha. Nicméně pro předFL to znamená sehnat a zadrátovat nejen FL rádio, ale i další BT modul, který má komunikaci na starosti. Předpokládám, že také nejde použít předFL svazek, takže BT modul by se musel zadrátovat na rádio ručně.
    Pro předFL existuje originální adaptér C860-V6-572B, který umí obsluhovat iPod/iPhone a USB (obojí se připojuje přes USB a umí přeskakovat písničky, přidržením pak playlisty nebo složky na USB), nebo C9F2-V6-572-EU (ten jsem měl a fungoval výtečně - kompletní obsluha iPodu), který připojuje iPod/iPhone přes originální konektor. Funkce obou viz. přiložené manuály.

Přiložené soubory:

17. kubbi

kubbi člen KLANu

Zprávy:
    35
    Počet lajků:
    41
    Trofejní body:
    18
    @Míra by nam mohl potvrdit, jak je to s poFL radiem v predFL aute a chovanim BT modulu. Pokud si pamatuju dobre, ma to tak u sebe.

Ten originalni adapter C860-V6-572B se prave pripoji misto BT modulu (co jsem pochopil), takze clovek prijde o HF.

18. shr3k

shr3k správce Člen týmu

Zprávy:
    1 229
    Počet lajků:
    717
    Trofejní body:
    113
    Aktuální spotřeba:
    Spritmonitor.de
    BT modul zůstává. ... edit: tak asi ne, to na AUX vstup se připojuje relé, aby fungoval dál. BT modul ale zůstává u toho adaptéru C9F2-V6-572-EU, co je pouze na iPod/iPhone, to vím 100%. Zapojovali jsme to při koupi auta do mého GTA v roce 2009, iPod fungoval, BT fungovalo, AUX fungoval (k tomu bylo opět potřeba relé).

Přiložené soubory:

Poslední úprava: 28. 4. 2017
  19. kubbi

kubbi člen KLANu

Zprávy:
    35
    Počet lajků:
    41
    Trofejní body:
    18
    Tak to je pozitivni zprava. Z mazda stranek mi to neprijde uplne jasne: "Nelze kombinovat s Buetooth hands free sadou."

20. shr3k

shr3k správce Člen týmu

Zprávy:
    1 229
    Počet lajků:
    717
    Trofejní body:
    113
    Aktuální spotřeba:
    Spritmonitor.de
    Tomu taky nerozumím, viz. nahoře - ten C9F2-V6-572-EU s vestavěnou BT sadou funguje. Jestli tím není myšlena jedna z více dodatečně montovaných HF sad z originálního příslušenství. C851-V6-350, C851-V6-350A, C852-V6-350, C853-V6-350, C841-V6-350E, C841-V6-350D ...

Sdílet tuto stránku