• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Jarní pokec - Moravia Unit / sobota 14.4.2018 16:00 / Vyškov

Přijedeš na pokec?


  • Celkem voličů
    10

Natural

správce
Člen týmu
5 189
Jak už bylo avizováno v tématu Moravia Unit - skupina mazďáků a mazďaček z Moravy , tak tu máme opět správný čas na to se sejít jako každé jaro a povykládat a ukázat si co je nového na nadcházející sezónu ;)

Základní info:
Datum: sobota 14.4.2018
Čas: 16:00
Místo srazu
: MOL VYŠKOV (bývalá AGIP) - https://www.google.cz/maps/place/MO...x7c82b83572192fa8!8m2!3d49.2812566!4d17.01985
GPS: 49.281124, 17.019617

Hlavní záměr akce, je stejný jako vždy. Sejít se, pořádně pokecat a probrat všechno možné i nemožné :)
Jakmile dostaneme chuť na něco dobrého (nebo když se nám už nebude na benzince líbit a bude nám malé parkoviště), tak se přesuneme krátkou spanilou jízdou za občerstvením do Vyškova.
Vždy nám dobře vyšel přejezd a občerstvení do Café Ignác v pasáži Tesco, kde je i pěkné parkovací místo, tak není proč to měnit ;)

A také je to vhodná možnost, k předání již objednaných klanových věcí ;)
MazdaKLANí podložky pod RZ
Propisky MazdaKlan.cz

Budeme se na všechny klaňačky a klaňáky moc těšit ;)
Kdo si nenechá setkání ujít? Bude určitě o zábavu postaráno, jako vždy :)

Mazdár
Rob
 
Budu se snazit dorazit :)
A poprosil bych zarezervovat jedny ramecky, opet :cool:
A kdyby byla i nejaka samolepka, bylo by to uplne nejvic :D
 
Robe a jsi si jisty že caffe je otevřené, byl jsem v Tesku před nějakym časem, tedy delšim časem a bylo to zatlučené :eek::eek:
 
Budu se snazit dorazit :)
A poprosil bych zarezervovat jedny ramecky, opet :cool:
A kdyby byla i nejaka samolepka, bylo by to uplne nejvic :D
Ty rámečky co se ti na autě nelíbí? :D Jasná věc budou. Akorát samolepky ne ;)


Robe a jsi si jisty že caffe je otevřené, byl jsem v Tesku před nějakym časem, tedy delšim časem a bylo to zatlučené :eek::eek:
Tak to vůbec netuším. Ve Vyškově jsem snad od posledního srazu nebyl a u Tesca už vůbec. Kdyžtak si připravíme návrhy a pojedeme jinam. Nou stress ;)
 
Tak se naše nejmilejší @LadyDoubleEl může do mě obout :D :D ale mladej má naplánovanou oslavu na příští týden, takže se bohužel nezúčastním :(
 
Já se pokusím dorazit. Bude to můj první sraz v rámci japonských vozidel. Alespoň mohu porovnávat s VW srazy.... ;)
 
A muze byt i pripadne zpestreni pro odvazlivce a zavodniky.
 

Přílohy

  • 03E1D055-BEE1-4EBC-AEDC-7A740EED3838.png
    03E1D055-BEE1-4EBC-AEDC-7A740EED3838.png
    1,5 MB · Zobrazení: 35
Akorát to je od rána :) Takže spíš pro odvážlivce a závodníky může být potom zpestření srázek :D :)
 
Dopr.... sobota pro mě začíná vypadat bledě, blbý termíny...
Buď a nebo :(
 
Díky za super sraz,poznal nové tváře a cukrárnu kde neměli bohužel smažák,tak doufám že se zlepší
 
Back
Top