• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Je CX3 SUV?

RenataCX3

nový člen
8
Mám auto na tónování skel foliemi a chtějí po mně příplatek za SUV. Nemám u sebe techničák a tak potřebuji vědět co je uvedeno tam ;)
 
divný přístup firmy, většinou se platí za spotřebovaný materiál a ne podle toho co je v techničáku. plocha oken cx3 bude možná menší než u fabie
 
To by mě zajímalo na co by se ptaly u osobního auta s panoramatickou střechou nebo s dvěma střešními okny, , když je zajímá druh karoserie a ne metry čtvereční. Samozřejmě je tam i přirážka za počet oken ale i tak.
 
V ceně je 3-5 oken za příplatek to mají specifikováno takto :Polep vozu typu combi, SUV, dodávek, MPV a jiných větších automobilů (od 5–7 oken) je možný za příplatek 1000 Kč.
Asi kdyby byli solidní, poplatek by neúčtovali, Cx3 určitě není, jak mají v popisu, větší automobil, aspoň co se týče zadních oken.
 
CX-3 je nizsi stredni trida, rozhodne nesmysl chtit nejaky takovy priplatek, takze to vidim podobne s tou (ne)solidnosti. Co ma ale CX-3 v TP, to bohuzel netusim. Ale rozhodne bych se s nima aspon hadal.
 
CX-3 je nizsi stredni trida, rozhodne nesmysl chtit nejaky takovy priplatek, takze to vidim podobne s tou (ne)solidnosti. Co ma ale CX-3 v TP, to bohuzel netusim. Ale rozhodne bych se s nima aspon hadal.
zjistila jsem, že tam je osobní automobil AC KOMBI, takže tím argumentovat radši nebudu.
 
Je to mestsky crossover.... a dufam, ze dnes slovac vyhraaaaa.... :D:D:D:kiss::kiss::kiss:
 
Back
Top