• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Jihočeský předvánoční rychlosrázek v Táboře 18.12.2016 od 15:00

Zúčastním se rychlosrazu


  • Celkem voličů
    1

edemsx

výkonný člen KLANu
519
Vážení mazdaři,

pojďme se před Vánoci setkat, poklábosit, vyměnit zkušenosti a rozšířit jihočeské řady.

V neděli 18.12. 2016 od 15:00. Parkování je ze strany u Mc, nebo zezadu OMV.
https://mapy.cz/s/1gX3B
 
no škoda, jezdíván na chatu kousek od Tábora, takže bych i dorazil. ovšem tento víkend máme v plánu obrazit pár nákupáků a trochu pořešit ježíška pro dětičky, takže zůstávám v práglu :)
 
Sem na tom podobně. Sem v Táboře poměrně pravidelně, ale nevim jak to bude tento týden. Včas napisu.
 
Nevadí, nemyslím si, že by to bylo naposledy, třeba to příště vyjde v hojnějším počtu :)
 
Sešli jsme se ve 3 lidech, ale kvůli počasí nebyl ani pořádně prostor na nějakou fotku, či delší diskuzi. Uvidíme, jak to vyjde příště :)
 
Ahoj klubaci, trošku opráším tohle téma a zároveň poprosím adminy zda by nemohli přejmenovat toto vlákno na “Jihočechy”. Nechci zakládat nové vlákno. A rovnou se zeptám kolik lidi je zde na fóru z jižních Čech a zda by jsme něco nespáchali. Já osobně jsem z Bechyně a máme tu krásnou starou rozletovou dráhu, která by byla na srazy ideální. 😁 Co na to říkáš @MK-M3?
 
Poslední úprava:
Mě to je celkem jedno kde se sejdeme. To byl jen takový návrh. Uvidíme kolik lidi by se sešlo.
 
Back
Top