• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kde koupit Mazdu CX-3?

SmN

nový člen
21
Zdravím vespolek, v současné době jsem ve fázi pořízení nového auta, mám v podstatě vybráno CX3 (ještě ve mně hlodá Honda HRV z hlediska praktičnosti, ale není úplně hezká, rozuměj drahé polovičce se nelíbí :) ).

Chtěl bych se zeptat zkušenějších, jestli má cenu u Mazdy smlouvat (mám zkušenosti jen s koncernem), případně do jaké výše a jestli je nějaký diametrální rozdíl mezi prodejci a jejich ochotou s cenou, resp výbavou něco dělat?

Předem díky za případné rady a postřehy.
 
Zdravím vespolek, v současné době jsem ve fázi pořízení nového auta, mám v podstatě vybráno CX3 (ještě ve mně hlodá Honda HRV z hlediska praktičnosti, ale není úplně hezká, rozuměj drahé polovičce se nelíbí :) ).

Chtěl bych se zeptat zkušenějších, jestli má cenu u Mazdy smlouvat (mám zkušenosti jen s koncernem), případně do jaké výše a jestli je nějaký diametrální rozdíl mezi prodejci a jejich ochotou s cenou, resp výbavou něco dělat?

Předem díky za případné rady a postřehy.

U auta na které se čeká 1/2 roku nic neusmlouváš,licitovat můžeš u příslušenství.
 
Slevu rozhodně dostat lze, ale ne každý prodejce je otevřený tomuto tématu a taky ne každý zákazník má tak prořízlou pusu, aby o slevu usiloval. Za mně určitě zkusit a minimálně metalízu máš šanci dostat zdarma. Myslím, že čím vyšší výbava, tím větší potenciální sleva. V případě skladovky se dá dojednat i další sleva, ale hodně záleží na prodejci. Často se tváří, že prodávají prémiovku...
 
souhlasím s @fram . Žádné velké smlouvání se u CX3 nekonalo a to jsem vyzkoušel různé prodejce. Je možné si usmlouvat metalízu, doplňky, příslušenství apod na to prodejci celkem slyší a tam dokáží lecos vymyslet . To je moje osobní zkušenost
 
Případně si koupit předváděcí vůz, kterej je už o něco slevněný než fungl nový, nemá prakticky nic najeto, ale nevýhoda je, že už to má nějakou danou výbavu.
 
Já dostal slevu cca. kolem 20k tuším. Ale řekl mě prodejce, že buď mě dá nějaké příslušenství zdarma k tomu a nebo můžeme jednat o slevě v penězích. Jelikož sem bral auto v plné palbě, tak sem si vzal finanční slevu, bo kromě hezkých gumových "koberečků" pod nohy sem nic jiného nechtěl.
Ale kdybych měl kupovat auto teďka, tak bych zkusil obepsat pár prodejců nebo bych tam zajel a uviděl bych, který z nich dá lepší podmínky.
 
Jak už tu napsali kolegové výše. V případě naší CX-3 jsme obepsali prodejce s poptávkou na nabídku a čekali, kde bude nejvýhodnější. V našem případě v rámci ČR nám dle emailu a velice krátkém čase uvedení na trh vyšli v Budějovicích.
 
Přátelé, kde koupit Mazdu ? Po utrpeni a psaní všem prodejcům Mazdy nakonec nej nej nej přístup, vstříctnost, profi jednání a hlavně lidskost byl pouze jediny prodejce a to S.A.S. CZ Mazda Ustí nad Orlicí a to výslovně pan Tomáš Doutnáč !!! Věřte mi ! Vážně tohoto prodejce doporucuji !!! Mějte se
 
Přátelé, kde koupit Mazdu ? Po utrpeni a psaní všem prodejcům Mazdy nakonec nej nej nej přístup, vstříctnost, profi jednání a hlavně lidskost byl pouze jediny prodejce a to S.A.S. CZ Mazda Ustí nad Orlicí a to výslovně pan Tomáš Doutnáč !!! Věřte mi ! Vážně tohoto prodejce doporucuji !!! Mějte se
Věřím ;), mám CX-3 také od nich a super přístup a vstřícnost. Jen pak v případě montáže doplňků se vyplatí obeslat více prodejců, v S.A.S. byla cena montáže o cca 2.400 vyšší :eek: než u Algon Cheb.
 
Věřím ;), mám CX-3 také od nich a super přístup a vstřícnost. Jen pak v případě montáže doplňků se vyplatí obeslat více prodejců, v S.A.S. byla cena montáže o cca 2.400 vyšší :eek: než u Algon Cheb.
já mám sAlgon Cheb taky dobré zkušenosti, půjčily mi zdarma novou Mazdu 3 na 14 dní než vyřídily papíry na mou CX3 ,přidaly vanu do kufru,povinnou výbavu, gumové koberce a rovnou namontovaly senzory za nejnižší cenu ( obesílal jsem více servisů, nejlíp vyšel Algon a cca o 200 kč dražší byl Bošina Kolín )
 
Poslední úprava:
já mám naopak s Algon Cheb dobré zkušenosti, půjčily mi zdarma novou Mazdu 3 na 14 dní než vyřídily papíry na mou CX3 ,přidaly vanu do kufru,povinnou výbavu, gumové koberce a rovnou namontovaly senzory za nejnižší cenu ( obesílal jsem více servisů, nejlíp vyšel Algon a cca o 200 kč dražší byl Bošina Kolín )
Vždyť jsem psal,že Cheb byl levnější oproti S.A.S., i když ne nejlevnější. Jsem v Chebu už domluvený i na garančku ;) I když mám nejblíže Algon K.Vary, ale tam mě zklamali, že za montáž téhož doplňku chtěli nejvíc ze všech obeslaných... A to je též Algon, jako v Chebu :confused::D
 
Cena best za model 2017 ! Ostatni drahy a model 2016 ! Ceny jdou nahoru ! Doplnky nechci ! A leasing byl taky nejrozumnejsi ! Jdu na google earth zadat Hirosimu jestli uz fesaci zacali s vyrobou
 
Třeba trochu oživím téma. Tchýně chce koupit novou CX-3. Požadavky, benzín, AWD AT, navi, nouzový brždění.

Doporučíte prodejce?

Díky.
 
Back
Top