• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Vitus

správce
Člen týmu
5 941
poznali jste na cestách zdejšího člena ? Nebo jste potkali nějakou vymazlenou Mazdici, které by slušelo členství v MazdaKlanu ? Foťte, postujte, dávejte za stěrače odkaz na MazdaKlan,......
 
V neděli jsem vytipoval další 2 přírůstky ;) Už jen odchytnout majitele, ať je nás na srazech Moravia unit stále více :cool:
 

Přílohy

  • 2015-04-05-2874.jpg
    2015-04-05-2874.jpg
    292,8 KB · Zobrazení: 124
  • 2015-04-05-2875.jpg
    2015-04-05-2875.jpg
    695,4 KB · Zobrazení: 126
Ja dneska potkal za hodku 3 x KV CX 9 a odpo jeste jednu . Normalne vidim max 1dnu za mesic. Vsechno dedulove. Ale zacinam se vsimat ze je tu enormni narust Mazd sestek i trojek denne potkam min. 15 20 kousku. Fest se to rozrusta
Vcera sem potkal FC CX5 a sedel v tom deda starej jako rašelina ;)
 
Ja nevim jestli je to krajem nebo nevim zde v Liberci za celou dobu co se prodavaji nove M6 potkal max ze bych to spocital na jedne ruce a jeste pulka byla z jineho mesta ktere sem potkal na R35 a o M3 tam to taky neni zadna slava , but mam pech nebo nevim .....
 
No nevím, je to nádhera, křeslo mam u stolu a za dva tři ročky by bylo nové na kolečkách :)
 
poznali jste na cestách zdejšího člena ? Nebo jste potkali nějakou vymazlenou Mazdici, které by slušelo členství v MazdaKlanu ? Foťte, postujte, dávejte za stěrače odkaz na MazdaKlan,......
co jednoduché vizitky s webem na obyč 80g papír? klidně to udělám, ale potřebuju logo v černo-modré. Nebo je mezi námi určitě nějaký lepší grafik než já ... ;)
 
Před 2 hodinami jsem potkal zrovna stejné červené kombi v Dolních Počernicích, zdravili jsme se... :)
 
Tady ve Varech a okolí potkávám už denně mraky Mazd, zdejší prodejce se fakt činí, ale na pozdrav odpoví jeden ze sta :confused:
A je fakt že polovina jsou důchodci
 
Dnes jsme se zdravili s cervenou trojkou kdyz jsem ji predjizdela u Brna na D1. Taky jsem videla bilou v protismeru a predjizdela jsem starouse v sestce v Brne.
 
Vizitky už sem si nějaký natiskl a za dnešek sem jich rozdal už 8 :D

tiež by som mohol na parkovisku zastrcit za stierac asi 4-5 Mazdam, ale nemam cas robit grafiku :(
Nenasiel by sa niekto, kto by sem uploadol nieco pouzitelne, co staci len poslat na tiskarnu? (PDF, JPG, DOC,...)
 
Před půl hoďkou jsem potkala stříbrnou a modrou 6tku směrem od Brna na Lipůvku, přiznejte se dobrovolně.
 
Back
Top