1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Kdo koho kde potkal :-)

Diskuzi v 'Mimo téma' zahájil Vitus, 8. 4. 2015.

1. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    poznali jste na cestách zdejšího člena ? Nebo jste potkali nějakou vymazlenou Mazdici, které by slušelo členství v MazdaKlanu ? Foťte, postujte, dávejte za stěrače odkaz na MazdaKlan,......

2. Natural

Natural správce Člen týmu

3 259
    1 893
    183
    V neděli jsem vytipoval další 2 přírůstky ;) Už jen odchytnout majitele, ať je nás na srazech Moravia unit stále více :cool:

Přiložené soubory:

3. jan.kv

jan.kv nový člen

4
    0
    1
    Ja dneska potkal za hodku 3 x KV CX 9 a odpo jeste jednu . Normalne vidim max 1dnu za mesic. Vsechno dedulove. Ale zacinam se vsimat ze je tu enormni narust Mazd sestek i trojek denne potkam min. 15 20 kousku. Fest se to rozrusta
    Vcera sem potkal FC CX5 a sedel v tom deda starej jako rašelina ;)

4. trubka32

trubka32 člen KLANu

64
    0
    6
    Ja nevim jestli je to krajem nebo nevim zde v Liberci za celou dobu co se prodavaji nove M6 potkal max ze bych to spocital na jedne ruce a jeste pulka byla z jineho mesta ktere sem potkal na R35 a o M3 tam to taky neni zadna slava , but mam pech nebo nevim .....

5. Bouu

Bouu výkonný člen KLANu

496
    69
    28
  6. Natural

Natural správce Člen týmu

3 259
    1 893
    183
    Ale nevyměníl.. křeslo je křeslo přece ;)

7. Bouu

Bouu výkonný člen KLANu

496
    69
    28
    No nevím, je to nádhera, křeslo mam u stolu a za dva tři ročky by bylo nové na kolečkách :)

8. Annax

Annax výkonný člen KLANu

103
    70
    28
    co jednoduché vizitky s webem na obyč 80g papír? klidně to udělám, ale potřebuju logo v černo-modré. Nebo je mezi námi určitě nějaký lepší grafik než já ... ;)

9. Annax

Annax výkonný člen KLANu

103
    70
    28
    projdu garáže u nás v baráku :D

10. Bushino

Bushino člen KLANu

65
    46
    18
    Vizitky už sem si nějaký natiskl a za dnešek sem jich rozdal už 8 :D

Natural, Vitus a Annax se to líbí.
  11. LadyDoubleEl

LadyDoubleEl moderátor Člen týmu

646
    277
    63
    U nás stojí teď jedna 626, jdu se na ni asi vrhnout :D

12. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 865
    1 216
    153
    Spritmonitor.de
    Před 2 hodinami jsem potkal zrovna stejné červené kombi v Dolních Počernicích, zdravili jsme se... :)

13. Bouu

Bouu výkonný člen KLANu

496
    69
    28
    Tady ve Varech a okolí potkávám už denně mraky Mazd, zdejší prodejce se fakt činí, ale na pozdrav odpoví jeden ze sta :confused:
    A je fakt že polovina jsou důchodci

14. Annax

Annax výkonný člen KLANu

103
    70
    28
    Dnes jsme se zdravili s cervenou trojkou kdyz jsem ji predjizdela u Brna na D1. Taky jsem videla bilou v protismeru a predjizdela jsem starouse v sestce v Brne.

15. pjetro

pjetro výkonný člen KLANu

217
    89
    28
    Spritmonitor.de
    tiež by som mohol na parkovisku zastrcit za stierac asi 4-5 Mazdam, ale nemam cas robit grafiku :(
    Nenasiel by sa niekto, kto by sem uploadol nieco pouzitelne, co staci len poslat na tiskarnu? (PDF, JPG, DOC,...)

16. 1N7RUD3R

1N7RUD3R moderátor Člen týmu

1 217
    219
    63
    No a nebo natisknout letaky a schazovat to z letadla... ja bych to nehrotil ;)

17. LadyDoubleEl

646
    277
    63
    Před půl hoďkou jsem potkala stříbrnou a modrou 6tku směrem od Brna na Lipůvku, přiznejte se dobrovolně.

18. luciash

luciash člen KLANu

94
    15
    8
    Sorry za blbej dotaz, ale jak se vlastně zdraví? Jedno probliknutí nebo dvě? :shame:

19. 1N7RUD3R

1N7RUD3R moderátor Člen týmu

1 217
    219
    63
    ... :D No, normalne. Asi jak je libo... rukou, svetlama... dva prsty pod nos a pravou rukou na vnitrni zrcatko :D

20. LadyDoubleEl

646
    277
    63
    A nohu z okna

dzodzo a pjetro se to líbí.

Sdílet tuto stránku