• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

mno poslední dny je Praha dost neprůjezdná díky shořelým tunelům a podobným excesům jako je tento :-( Každopádně přeju aktérům nehod, ať jsou zdraví nejlíp hned..
 
Je to blbé, ale pořekadlo - CO NEUBRZDÍŠ, TO NEUKECÁŠ asi v tomto případě vzala za své. :-(
 
Včera jsem na I/35 jel za tímto kolegou s šestkou 3AY 0261 na operák do Sixt.
3AY0261.jpg
 
Zdravim vodica na ciernej GH combi, 9B0.... Ktorym som sa nechal predbehnut na D1. Aji sme si poblikali :)

Odoslané z LG-D855 pomocou Tapatalku
 
Otázka za bludišťáka, čí je ta stříbrná mazda 6? :) :D
 

Přílohy

  • IMG_20161112_142224.jpg
    IMG_20161112_142224.jpg
    650,5 KB · Zobrazení: 43
Zdravim vodica na ciernej GH combi, 9B0.... Ktorym som sa nechal predbehnut na D1. Aji sme si poblikali :)
Zrovna jsem se chystal tě @pweter označit, ale koukám, že si byl rychlejší :) Byla to šedá a RZ sedí.
6753-07e5c3637cc370b2f332bb13764081e8.jpg
Hned jsem tě poznal, slovenská RZ, barva a hlavně ti pěkně svítí 4 zadní světla a denní svícení vepředu. To mi k identifikaci vždycky postačí :D Jsem se zase smál, jak jsme se potkali. Škoda, že jsem spěchal, jinak jsme mohli do Brna spolu :) Tak třeba zase příště :cool:
Setkání na cestách mi vždy zvedne náladu :)
 
Dnes tesne po 16h na Svatovitske smer Hradcanska, tmava starsi MX-5 asi NB. Label MK pod spz tusim 4AE 85.. Kdo to byl priznejte se ???

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Nepotkala jsem se dnes na dálnici z Ostravy s někým, kdo má bílou CX-5 s černou kapotou a pražskou SPZ? Mám dojem, že jsem ji tady někde viděla na fotkách...
 
Není to úplně kde jsem koho potkal, ale vlastně ano.
Potkal jsem při dnešním výletu po Vídni Mazdu 6, sranda je ta, že ve Vídni se jezdí autoškola právě s Mazdou.
To tady u nás nefunguje.
 

Přílohy

  • 20161126_140858.jpg
    20161126_140858.jpg
    473,7 KB · Zobrazení: 32
Jo jo, to si tak jdeš po Vídni kochaš se a na jednou Mazda 6 a dokonce autoškola. :D Ty jo v tom sem měla delat autoškolu a ne ve Fieste... Jako docela sme se zasmali. :D
 
V Brne na Lesnej mi pred barákom parkuje nejaký maník so 626 a 6 GY1 ;) Niekto odtiaľto ?
 
Někdo z Frýdku-Místku nebo okolí? Spatřena hezky udělaná modrá Mazda 3 BK na dálnici směr Ostrava. :angelic:
 
Back
Top