• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

By me zajimalo, jak se to pak resi. Pul roku cekas na auto a pak Ti uhori tesne pred prijezdem do salonu. Jak se k tomu stavi distribuce?

A teda nevim, jestli bych chtel jedno z tech dvou aut na konci.
 
Kdopak si to dnes vedle mě zaparkoval na vlakovém nádraží v Otrokovicích? Brněnská značka, plechové disky a černé kryty zpětných zrcátek. Docela ve mě zatrnulo, když mi pleskly do očí ty plecháče, už jsem si říkala, kdo mi vyměnil kola :D. Až pak jsem zvedla výš oči a pochopila :) Takže tímto zdravím! Ještě tam dost často vídám parkovat bílou trojku se Zlínskou SPZ ... (Spirit to není)
 

Přílohy

  • 16002859_1384699048207401_6398358494134306959_n.jpg
    16002859_1384699048207401_6398358494134306959_n.jpg
    122 KB · Zobrazení: 62
Minuly tyden jsem potkal ... svoji Mazdu :D. Obcas, kdyz se s manzelkou sejdeme s malym v Praze a se dvema autama, tak si je prostridame, abychom nemuseli prehazovat porad detskou sedacku. A pak obcas jedeme spolu a zvlast domu.

Kazdopadne i z dalky zepredu i zezadu se da pekne sledovat, kde jede (a to bez ohledu na specificky jizdni styl manzelky :D - jezdeni na dalnici vlevo, kdyz je v pravo volno nebo kolisava bezna cestovni rychlost v rozmezi 30 km/h :cool:). Uplne se Mazda svyma svetlama neztrati. Samozrejme to neni specifikum meho auta, ale precejen zas tolik tech sestek nejezdi. Ale ty LED potkavacky jsou v zrcatku skoro az neprijemne.

Porad jsem ale nevidel moc, jak vypadaji ty lakovane disky za jizdy. Protoze vzdy takto jedeme akorat ve tme a to toho moc videt neni (a v tento cas take moc ciste nejsou).
 
Dnes dopoledne mezi Pardubicemi a Černa za bory M6 kombi se znakem Mazda s rohy a ocasem.
 
kdopak byl nakoupit včera u nás v Novém Strašecí S Mazdou CX3 ?
 

Přílohy

  • IMG_20170119_144639.jpg
    IMG_20170119_144639.jpg
    650,8 KB · Zobrazení: 37
Není to úplně kde jsem koho potkal, ale vlastně ano.
Potkal jsem při dnešním výletu po Vídni Mazdu 6, sranda je ta, že ve Vídni se jezdí autoškola právě s Mazdou.
To tady u nás nefunguje.
V Mladé Boleslavi jezdí Mazda3 BM sedan jako autoškola
 
A po uklízení telefonu, projela v ulici šedá v matné.nestihl jsem vyfotit.
 
Back
Top