• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Ja mam furt tendenci zdravit Mazdaky... nebo bych jich spoustu rad pozdravil, ale vim, ze bych byl akorad za blbce. :D
 
Jinak já dávám furt ten obrázek co jsem dával do drbarny strejdu Sama I want you;)
 
tiež by som mohol na parkovisku zastrcit za stierac asi 4-5 Mazdam, ale nemam cas robit grafiku :(
Nenasiel by sa niekto, kto by sem uploadol nieco pouzitelne, co staci len poslat na tiskarnu? (PDF, JPG, DOC,...)
Co třeba takto ? Dá se to shazovat i z letadla :D
 

Přílohy

  • Vizitky MazdaKlan.pdf
    145,6 KB · Zobrazení: 49
Chci taky na zadní sklo:( nešlo by udělat pár návrhů za nějakou cenu ze kdo by chtěl mohl by si koupit?:) prosiiiiim
 
samolepky jsou neprodejné ! Ale kdo dorazí na sraz, dostane ji ode mě zadara i s adjustáží na auto :finger:
 
Pecka:) jdu kouknout kdy je sraz a zda zde budu jsem teď až do 23.června mezi pardubice a a hradcem takže nic moc:(
 
Back
Top