• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Pred 10min(o 17:43) ma predbehla na vypadovke z Brna smer Ova strieborna M6 GY pred FL. Potom odbocila na Slavkov. Mam dojem, ze pod znackou bol napis MAZDAKLAN
 
Ano,předjížděl jsem nějakou šestku zo Slovenska a měla denní sviceni pod světly...:)

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10 pomocí Tapatalk
 
@MildaMPS :D jo tak to jsi byl ty? :). Já si nevšiml, jsem čumákoval trošku jinde, ale přítelkyně mě říkala, že někdo mával. Tak příště snad nebudu čumět po všech čertech a budu opakovat pozdrav ;)
 
Tak jsem si vzpomněl, že mám v autě kameru, tak jsem kuknul na záznam :D. Už vím proč sem nemával. Mě nějak hypnotizovalo to tvoje denní svícení. Sem si říkal, že to máš nějak jinak než normálně :D

milda.jpg
 
Já jsem bezpečně poznal tvou černou kapotu :D . Jinak to DRL je trošku jinak no, už jsem to tak koupil. Zatím nikdo nic neříkal.
 
Jo, právě že to tam je jinak, tak mě to nějak zaujalo. Ale jinak teda pěkná černoška :D ;)
 
ja som vcera v avia mycke v brne videl nejake streiborne GHcko ako som vyjizdal z boxu, jak sa vycasilo, tak to vsetci vytiahli umyt, dnes som to este dorabal rucne, zas som si iba vsimol nove ohniska hrdze a prasklinky od kamienkov... lepsie neumyvat, potom clovek aspon nevie :D
 
Krásný pohled ;) To chce vizitku za stěrač, aby se právě stal členem, když není :)
 
A večer mě stavěli kvůli kontrole dokladů .Náhodou jsem jel pomalu. Ale stavěli i šedou RX 8 s carbonen na zadních dveří z Brna
Za rychlost, ale to už jsem si fotit netroufl. ;)
 
Dneska na parkovišti před Elektroworldem ve Zlíně. Musím říct, že ta modrá je v reálu moc moc hezká barva. Předpokládám, že to asi ale nikdo z klubu nebude.
Docela pekne udelana fotka.

Tuhle jsem si fotil "modrou" CX-5. Ne, ze bych byl priznivec toho, davat sem na forum fotku kazde potkane Mazdy na parkovisti, jak to delate vy :cool:. Ale slo o to, ze to je asi tak jedina dalsi mazdacka barva, kterou bych byval byl ochotny zvazovat u GJ, kdyz jsem kupoval. Ale protoze GJ tuto moznost ani nemela a nema, tak nezbyla jina, nez Soul Red ;). Ta "modra" na CX-3 je precejen trosku jinaci, ne?
IMG_6520.JPG
 
Ne každej je na klanu (zatím :) ) .. vím že si kluci byli zajezdit a moc stříbrných RX s karbonovými zadními dveřmi a brněnskou značkou nebude :)
 
Back
Top