• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Dneska, když jsem se vracel z Chomutova po tom co jsem se byl objednat na vyřešení svolávačky předních airbagů, tak jsem potkal v protisměru za sebou jedoucí červený duo M6 GJ a CX-5.
 
Dneska na Zlínsku viděna Naturalova poslední ex GG s neorigo ostřikovači světel a MPS zadními světly.:D A s krásným lakem.:)
 
Oh díky za zprávu, srdce mi zaplesalo :D :) Párkrát jsem ji viděl ve Vyškově taky. Má nová černá kola a červené brzdy, co jsem si naposledy všiml :)
Sakra, hned jsem musel nostalgicky projít foto :happy: Naturalova 6 GG - Ex auto
 
Včera v Ústí nad Orlicí.
Škoda že nemám fotku když jsem měl taky žlutou a stáli jsme vedle sebe.20170312_085542.jpg
 
Tak dnes po 650 km v aute jsem potkal spoustu mazd ale fakt jsem nikoho nepoznal :D jediny @MCX3 ale to vubec nevim jeslti je to mozne nekde pod Bezdězem jestli jsi jel?:D jel jsem za spoustou aut tak nebylo tolik casu koukat takze spis jen tak periferne
 
Tak dnes po 650 km v aute jsem potkal spoustu mazd ale fakt jsem nikoho nepoznal :D jediny @MCX3 ale to vubec nevim jeslti je to mozne nekde pod Bezdězem jestli jsi jel?:D jel jsem za spoustou aut tak nebylo tolik casu koukat takze spis jen tak periferne

Musím Tě zklamat jsem už týden 1000km od domova.
 
Dnes @dJn3o Protivanov směr Prostějov.
Identifikován podle mazdaklani podložky.;)
Foceno ta jízdy.:rolleyes:
 

Přílohy

  • P_20170415_151825.jpg
    P_20170415_151825.jpg
    175,1 KB · Zobrazení: 44
Poslední úprava:
Dnes @dJn3o Protivanov směr Prostějov.
Identifikován podle mazdaklani podložky.;)
Foceno ta jízdy.:rolleyes:
Chycen pri cinu. :D
Sem si rikal co to kolem me prosvistelo za blazna co mel nejak naspech. :D Jsem si vsiml probliknuti vystraznych, ale bral jsem to jako podekovani ze jsem ti uhnul. Si jel v Oplu ne nebo necem takovym. Ja jel do Hradiska. ;)
 
80 je pomalu na te silnici ktere se neda rikat silnice. :D Nene nekochal jsem se, tady ty cesty znam jak svy boty. ;)
A kde delas? VPO?

A to jsem se jeste mezi Bukovou a Protivanovem myjel s modrou M3, oba jsme se pozdravili. Podle videa pak prozkoumam jestli to byl nekdo odtud. ;)
 
Poslední úprava:
Jejda :). Chycen při činu. Jsem se zrovna vracel z Hovězí, kde sem vysadil maminu a valil sem domů :).
 
Dneska jsem potkal asi člena efface.
Teda pokud má klanové rámečky SPZ. Červená trojka BM, už jsem nestihl pozdravit. Jezdí jich tu mraky.
 
Back
Top