1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Čtvrtá série MazdaKlan polo triček a softshell bund

Ahoj Host, chtěli bychom tě upozornit, že se plánuje další dovýroba kvalitních polo triček (pánských i dámských) a softshell bund s decentním logem a barvami MazdaKlan. Více informací...

3. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Kdo koho kde potkal :-)

Diskuzi v 'Mimo téma' zahájil Vitus, 8. 4. 2015.

1. Deri

Deri správce Člen týmu

695
    618
    93
    Dneska, když jsem se vracel z Chomutova po tom co jsem se byl objednat na vyřešení svolávačky předních airbagů, tak jsem potkal v protisměru za sebou jedoucí červený duo M6 GJ a CX-5.

2. MildaMPS

MildaMPS rodinný člen KLANu

532
    311
    63
    Dneska na Zlínsku viděna Naturalova poslední ex GG s neorigo ostřikovači světel a MPS zadními světly.:D A s krásným lakem.:)

Natural se to líbí.
  3. Natural

Natural správce Člen týmu

2 928
    1 548
    183
    Oh díky za zprávu, srdce mi zaplesalo :D :) Párkrát jsem ji viděl ve Vyškově taky. Má nová černá kola a červené brzdy, co jsem si naposledy všiml :)
    Sakra, hned jsem musel nostalgicky projít foto :happy: Naturalova 6 GG - Ex auto

4. MildaMPS

532
    311
    63
    Na zadní SPZ nechybělo logo MazdaKlanu :) ;);):rolleyes:

Natural se to líbí.
  5. Milda6

Milda6 výkonný člen KLANu

647
    222
    43
    Včera v Ústí nad Orlicí.
    Škoda že nemám fotku když jsem měl taky žlutou a stáli jsme vedle sebe. 20170312_085542.jpg

dzodzo se to líbí.
  6. Milda6

647
    222
    43
    vladas75 se to líbí.
  7. dJn3o

dJn3o výkonný člen KLANu

640
    171
    43
    Ta červená podložka SPZ. :D

8. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 102
    2 323
    183
    Spritmonitor.de
    to je pouze dočasné, než dorazí klubové podložky ,-)

9. Milda6

647
    222
    43
    Závidíš vid.;)

Alamaster se to líbí.
  10. dJn3o

dJn3o výkonný člen KLANu

640
    171
    43
    Tak určitě. ;) :D

Alamaster se to líbí.
  11. nehygienix

nehygienix člen KLANu

67
    26
    18
    Tak dnes po 650 km v aute jsem potkal spoustu mazd ale fakt jsem nikoho nepoznal :D jediny @MCX3 ale to vubec nevim jeslti je to mozne nekde pod Bezdězem jestli jsi jel?:D jel jsem za spoustou aut tak nebylo tolik casu koukat takze spis jen tak periferne

12. MCX3

MCX3 výkonný člen KLANu

213
    142
    43
    Musím Tě zklamat jsem už týden 1000km od domova.

13. thomzw

thomzw člen KLANu

60
    45
    18
    Dnes @dJn3o Protivanov směr Prostějov.
    Identifikován podle mazdaklani podložky.;)
    Foceno ta jízdy.:rolleyes:

Přiložené soubory:

Poslední úprava: 16. 4. 2017
  14. dJn3o

dJn3o výkonný člen KLANu

640
    171
    43
    Chycen pri cinu. :D
    Sem si rikal co to kolem me prosvistelo za blazna co mel nejak naspech. :D Jsem si vsiml probliknuti vystraznych, ale bral jsem to jako podekovani ze jsem ti uhnul. Si jel v Oplu ne nebo necem takovym. Ja jel do Hradiska. ;)

15. thomzw

thomzw člen KLANu

60
    45
    18
    No z mého pohledu jsi jel nějak pomalu ty:rolleyes:, asi jsi se kochal, já tudy jezdím každý den a je to jeden z mála úseku kde se dá předjíždět.
    Jo, jel jsem z práce, takže služebním.

Natural se to líbí.
  16. dJn3o

dJn3o výkonný člen KLANu

640
    171
    43
    80 je pomalu na te silnici ktere se neda rikat silnice. :D Nene nekochal jsem se, tady ty cesty znam jak svy boty. ;)
    A kde delas? VPO?

A to jsem se jeste mezi Bukovou a Protivanovem myjel s modrou M3, oba jsme se pozdravili. Podle videa pak prozkoumam jestli to byl nekdo odtud. ;)

Poslední úprava: 16. 4. 2017
  17. Ferda

Ferda nový člen

7
    11
    3
    Bez názvu.png @TomT sice jsem nejel autem ale bílou cx3 s černou kapotou prostě poznám :)

Natural a TomT se to líbí.
  18. TomT

TomT rodinný člen KLANu

541
    359
    63
    Jejda :). Chycen při činu. Jsem se zrovna vracel z Hovězí, kde sem vysadil maminu a valil sem domů :).

19. MildaMPS

532
    311
    63
    Dneska jsem potkal asi člena efface.
    Teda pokud má klanové rámečky SPZ. Červená trojka BM, už jsem nestihl pozdravit. Jezdí jich tu mraky.

20. efface

efface výkonný člen KLANu

128
    112
    43
    Já jsem si říkal kdo má naleštěnou červenou MPSku! A dokonce vím, že to bylo ve Štípě :p.

Sdílet tuto stránku