• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Před několika dny se u nás objevila Mazdička, ale jen stojí na místě, že by někdo zdejší?
 

Přílohy

  • IMG_20170730_154314_1.jpg
    IMG_20170730_154314_1.jpg
    880,1 KB · Zobrazení: 52
včera parkuju v podzemkách v Edenu a vidím flek vedle červené GL, tak tam parkuju a jak lezu z auta, přišel majitel a hned že mám pěný auto :D tak jsme si pochválili káry a hned dostal pár tipů a odkaz na MazdaKLAN, tak už to tu snad čte ,-)
 
Kdopak je na litovelskym otviraku?
 

Přílohy

  • 20170812_160721.jpg
    20170812_160721.jpg
    957 KB · Zobrazení: 44
Příští votvirak mě zase nemine :). Tak nejpozději za rok. Teď už jsem doma...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dnes spatřen a pozdraven @TomT kolem 17h směrem na Luhačovice ;) Nevím, zda jsi mě zaregistroval...Tvého auta si nelze nevšimnout :D
 
Jaj. Tak nějak tuším kde to asi mohlo být, ale na pozdrav jsem se už nezmohl. Dnes jsem strávil celý den za volantem a to bylo zrovna, co jsme se vraceli domů (vezl sem segru a její sviště a přítele) a byl jsem už docela dost unavený.
V každém případě díky za pozdrav :). Příště si snad líp všimnu a mávnu nebo bliknu taky ;)
 
20.05 - 20.15 @Ter Leeloo II ova sestka (za tmy krasna) - meli jsme takovou "paralelni jizdu" mezi Legerovou a mostem Barikadniku v Praze, i jsem bliknul, a ze zdravim z 8U3 :)
 
No vida, zrovna poprve, kdyz bych byval mohl nekoho potkat, tak to byla jen manzelka na tancovani :D.

Jj, já si nejdřív z dálky říkal, že jezdíš dost defenzivně, ale pak jsem viděl :)... Máš štěstí, že se nebojí jezdit šestkou, moje si na něco tak velkého netroufá, dvojnásob ve městě. Ale budeme muset začít trénovat, protože až ještě rok dva odjede na CX-3, čeká ji CX-5 :D
 
Jj, já si nejdřív z dálky říkal, že jezdíš dost defenzivně, ale pak jsem viděl :)... Máš štěstí, že se nebojí jezdit šestkou, moje si na něco tak velkého netroufá, dvojnásob ve městě. Ale budeme muset začít trénovat, protože až ještě rok dva odjede na CX-3, čeká ji CX-5 :D
Tak "jeji" standardni auto je Octavia 2 v kombiku, takze to zas tolik k te sestce nema daleko. Normalne by i tou Octavkou jela, ale ted dostala za ukol jet Mazdou, at najezdi kilometry, protoze pristi tyden jedu na kontrolu karoserie po roce a chci to spojit s sedesati tisicovou kontrolou, at tam nemusim vickrat :D.

Jezdit se teda sice neboji, ale uz jsme take dvakrat museli kupovat nove zrcatko. Jeste na predchoziho Ford Focus a ted na sestku ;). Ale nic zavazneho.
 
No mate stesti ze sem tam nekoho potkate , tady na ostravsku asi nikdo s rameckem mazdaklanu nejezdi :( Pritom tady jezdi dost mazd.
 
Back
Top