• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Jo tak, ja jsem si to trosku blbe predstavil, nevim proc. Tohle predjizdeni take nemam rad, navic kdyz to nekdy jeste vezme skrz az do druhe casti (protismeru) a pres srafovani.
 
Včera jsme se na jižní spojce potkali s @Vítek_mx5 ;) Díky klanovým rámečkům proběhla identifikace snadno, tak jsme si zatroubili a zamávali při společné cestě :cool: Byl jsem v utajení v káře člena @fatran :D:happy:
 
Vidíš a to já za celou dobu nikoho nepotkám. Vlastně potkám, ale co já vím zda je z klanu nebo ne Např. dnes v 7,30 cestou na letiště někdo s MX 5 šedivka cabrio sjížděl na okruh ze Zličína.
 
Dneska po ránu (cca v 8:48:23) u Sýkorova mostu v Ově, stříbrná 6 GH a o pár minut později na Hrušovském mostě modrá 6 GH... Ale nikdo nereagoval...
 
Dneska po ránu (cca v 8:48:23) u Sýkorova mostu v Ově, stříbrná 6 GH a o pár minut později na Hrušovském mostě modrá 6 GH... Ale nikdo nereagoval...
A kdybys tam jel o dvě hodiny dříve, tak potkáš modrou GJ. o_O
 
Dneska po ránu (cca v 8:48:23) u Sýkorova mostu v Ově, stříbrná 6 GH a o pár minut později na Hrušovském mostě modrá 6 GH... Ale nikdo nereagoval...
Taky jsem tudy dnes několikrát projížděl.
A na Molce v Hrušově viděl stát pěknou trojku v bílé perleti na černých kolech
 
To ja potkávám klaňáka pokaždé když vyjedu a zdravíme se ve výloze. :D
Par Mazd ne z klanu mě na Pardubicku odpoví a je to dobrý pocit.
 
Back
Top