• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Halo halo kdo tady ma Z Vřesiny u Hlučina cernou M6 kombi? Bracha mi oznamil ze tady videl nekoho s klubovymi ramecky ale mozna to byla jen navsteva u nekoho...Takze pokud jsi od nas z vesnice tak se ohlas :D
 
Halo halo kdo tady ma Z Vřesiny u Hlučina cernou M6 kombi? Bracha mi oznamil ze tady videl nekoho s klubovymi ramecky ale mozna to byla jen navsteva u nekoho...Takze pokud jsi od nas z vesnice tak se ohlas :D
Není černá. Jen když je neumytá (což už je druhý den po umytí), tak vypadá černě místo modře.
Mám rodinu v ulici pod Tebou. ;)
 
Ted si vzpominam zes mi psal ohledne mrkacky 323F,takze uz jsme spolu komunikovali :D C u 2morrow then :D Predpokladam ze deti maji i mamku ktera se o ne postara :)
 
Tyjo jen se divim ze sme se nepotkali jeste kdyz bydlime v te krasne vesnicce spolecne :)
Já ve Vřesině nebydlím. Jen tam máme příbuzné.
Každopádně už mě vícekrát napadlo udělat Prajzský sraz. Protože těch mazd, co na hlučínsku potkávám je fakt moc. Akorát skoro všechny mají na rámečku webovky mazda-autotip.cz a mazdaklan.cz téměř žádná. :( Mohli bychom udělat sraz třeba na letišti v Zábřehu... V létě.
 
Ted si vzpominam zes mi psal ohledne mrkacky 323F,takze uz jsme spolu komunikovali :D C u 2morrow then :D Predpokladam ze deti maji i mamku ktera se o ne postara :)
Mamka se stará celý týden, když je taťkovi dovoleno jít do práce. :D Ale to už jsme hodně off-topic.
 
Back
Top