• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Včera jsem byl pro povolenku, na parkáči CX-5 před FC verze, stoupnu vedle a čumím na rozdíly, řekl bych že docela zánovní. Dám cígo a čekám než mi otevřou - zachvilku přijel na kolečkáčích mladší majitel a koukal jako bubák tak sem jej raději neoslovil a vypadl okus dál. :(
 
ten teda musel koukat, když jsi radši šlápnul na zmizík .....:vamp:
 
No, nekteri to neresi a nechapou to... Me se stalo, uz teda pred lety... ze jsem jel do Koprivnice a stoupl si vedle GY. Mela stejnou vybavu jako ja. Po navratu z muzeumu :D ...jsme se tam nejak sesli a dali se do reci. Tehdy shanel mapy do navigace. Tak jsem ho smeroval kde si je sosnout. Jak to dopadlo nevim, byla to tmavsi seda GY. Na klubu jsem na nej nenerazil... tak snad pochodil :) Jinak jsem se takhle s Mazdakem nestretl nahodne.
 
prave som na Opatove na krizovatke pri Bille videl Mazdu 6 GH kombi, seda farba. Pekna na pohlad, pokial som nevidel zadok auta: vlavo klasicky napis Mazda 6 a vpravo dost nevkusne velkymi pismenani TDI , pricom I bolo cervene. Zostal vo mne taky zmiesany pocit (smiech a plac).

Majitelovi by som doporucil zamysliet sa nad moznostou dat ten dorobeny napis dolu a nechat ho nemenovanemu nemeckemu koncernu, ktoremu ta skratka patri ;)
 
prave som na Opatove na krizovatke pri Bille videl Mazdu 6 GH kombi, seda farba. Pekna na pohlad, pokial som nevidel zadok auta: vlavo klasicky napis Mazda 6 a vpravo dost nevkusne velkymi pismenani TDI , pricom I bolo cervene. Zostal vo mne taky zmiesany pocit (smiech a plac).

Majitelovi by som doporucil zamysliet sa nad moznostou dat ten dorobeny napis dolu a nechat ho nemenovanemu nemeckemu koncernu, ktoremu ta skratka patri ;)
Co víš, třeba tam měl motor z "nejmenovaného německého koncernu" ;)
 
Dnes 6:50 šedá M3 SDN v Přerově u Bečvy řízená blondýnkou?
PS: potřebuju rozšířit přerovskou odnoš :D
 
Dnes jsem potkal bílou troječku v Hodoníně na kruháči na slovenských značkách, kdopak to byl? :)
 
Já dnes tmavě modrou 6 dole u Globusu v Brně :) tak kolem 4. A teď červenou jednu v Letovicích, ale jaksi to bylo tak rychlý, že nevím :D
 
Poslední úprava:
dneska kolem sedmé večer jsme se na Jižní spojce zdravili s krásnou červenou M3 MPS.... pokud to nebyl nikdo odsud, doufám, že si všimnul webovky na mém pozadí, které jsem mu ochotně ukázal a brzy se tu regne :)
 
Back
Top