• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

31.12. ve Slavkově na Zlaté hoře stála trojka s podznačkou Mazda klanu...barvu už nevím:)
 
Očumuju všechny Mazdy co potkám ;)
Tak ať slouží jak nejlíp umí :)

Odesláno z mého VTR-L09 pomocí Tapatalk
 
V sobotu 13. ledna odpoledne mě na trase Ptení – Vícov zdravila stříbrná Šestka GH nonFL v combi, nebyl jsem však dostatečně pohotovej a nestihl zareagovat :) Takže pokud sem řidič(ka) taky chodí, dodatečně mávám i já.
 
chtělo by to nějakej světelnej efekt na logo MazdaKLANu, aby člověk po předjetí mohl upozornit :D
 
Dneska 16:38 v Ově u Futura a Lidlu, stříbrná 6GH sedan/lift, klaňácká nálepka na zadním skle dole a za sebou vozík... Podobný stroj má Míra, ne?
 
Dneska 17:15 hod na Příbramsku-Vysoká pec M6 wagon první generace stříbrná nebo zlato stříbrná,klaňácký rameček spz.Kdo to je?:)
 
Dneska i u Tančáku v Praze cca 18:30 stříbrná CX-5 s klaňáckýma rámečkama a LEDkama. Zrovna jsme seděli v autě po předávce rámečků s @neGryk :D :) Že by @karel_b ?
 
Tak dneska první zatím neoficiální setkání Mazdaklaniho druhu. Nestihl jsem pozdravit ale myslím že to byl TomT. Bohužel jsem nadával na blba s passatem co si zastaví normálně v pruhu i když je podél odstavny pruh...a tak jsem tu nezaměnitelnou cx3 zaznamenal pozdě. Zdravím dodatečně
 
V pátek před 14h. v Ově odbočoval z 28.října na Vítkovickou u UANu, stříbrná 6 GH 4L0 ****, typl bych to na Vlastika...
 
Já dnes poprvé uviděl nějakou Mazdu i s klanovými podložkami. :) Centro Zlín, nablýskaná CX-3. Ale v majitelích CX-3 se moc neorientuji, tak netuším, kdo to byl. Ale ta kola vypadají moc dobře.

upload_2018-2-24_13-33-48.png
 
Back
Top