• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Já dnes poprvé uviděl nějakou Mazdu i s klanovými podložkami. :) Centro Zlín, nablýskaná CX-3. Ale v majitelích CX-3 se moc neorientuji, tak netuším, kdo to byl. Ale ta kola vypadají moc dobře.

Zobrazit přílohu 12780
Jo ,to jsme byli já se Zlatíčkem ;) (a na vozíčkářích stojíme oprávněně ,za oknem je cedulka ;) ,pro ty ,co začnou rýpat :D )
 
Škoda ,že jsme se nepotkali naživo ,mohli jsme pokecat :(

Byla tam strašná kosa. :) Děsně foukal vítr a navíc na mě čekala manželka. Ale třeba se potkáme někdy jindy. Byl jsem tam koupit psovi nový obojek a právě jsem zjistil, že je mu malý. Nějak přes zimu přibral nebo co. :D
 
Byla tam strašná kosa. :) Děsně foukal vítr a navíc na mě čekala manželka. Ale třeba se potkáme někdy jindy. Byl jsem tam koupit psovi nový obojek a právě jsem zjistil, že je mu malý. Nějak přes zimu přibral nebo co. :D
No taky jsem tam býl s manželkou ,tož jsme jich mohli nechat nakupovat a klidně mohli prokecat aj hodinu :D
 
Ahoj, je tady někdo v klanu z Písku co má černý GH wagon?

edit Vitus: přesunuto do veřejného tématu
 
Poslední úprava moderátorem:
Dneska dopoledne v garážích Bauhausu v Praze na Pankráci, bílá šestka a hned vedle trojka bez klanových podložek. Vzápětí ovizitkována.

IMG_4705.JPG
 
Tak konecne nekdo s klanovymi ramecky k videni :) Dnes kolem 8-30 v Hlucine modra M6 wagon. Ze by Bielan ?
 
Back
Top