• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

@TomT uz sem temer nechodi, co? Skoda, na tu jeho CX-3 se pekne koukalo ;).

ale chodím, jen kukám co kde nového atd. :) abych byl pořád v obraze

jinak já jsem slepej jak patrona na blikající auta. Teda vím, že někdo třeba bliknul, ale to pro mě znamené "pozor, někde číhaj flojdi". Takže to není tak, že bych chtěl ignorovat pozdrav, jen jsem v tomto prostě lopata :)
 
Poslední úprava:
Hurá, konečně jsem dneska taky někoho potkal.
Kolem 10:00 ulice Svobody v Pardubicích, kousek od Kapitána, zaparkovaná černá Šestka wagon, 1.generace a klanové podložky pod SPZ.. :)
 
Ha, mám další, před chvilkou cca 15:22 stříbrná Mazda 6 sedan 1.generace kousek před obcí Bylany směrem z Rozhovic.. :)
Snad jsem zahlédl správně klanovou podložku pod SPZ.. :D
 
Ja porad potkavam jen @Bielan ,jsme tady asi jedini na hlučínsku :D
Asi nejen na Hlučínsku. Ročně najezdím přes 40 tisíc km od Ostravy po Brno (málokdy dál) a jediný, koho jsem z Klanu prokazatelně potkal, jsi byl Ty. Takže by mě zajímalo, jestli těch více než 2000 členů Klanu není jen virtuálních. Tedy až na mě a @eko1980. :D
Resp. dotaz na (ať už živé či virtuální) @shr3k, @Vitus či @Natural - je zdokumentováno, kolik je v současné době aut s podložkami Klanu? :bookworm:
 
To máte ještě dobrý, tady u nás na severozápadě nepotkávám nikoho :D :D :D
 
pokud se nepletu, právě jsme objednali čtvrtou stovku párů podložek, čili aktuálně jezdí cca. 300 opodložkovaných klanovozů
Děkuji za rychlou odpověď. Tak to už se nedivím, že potkávám tak málo zjevných klaňáků. :)
 
ono to číslo v poměru k aktivním uživatelům není vůbec špatné. Poslední várka podložek zmizela jak pára nad hrncem během pár týdnů. Je to především díky vám, aktivním uživatelům, kterým není zatěžko se podělit o svoje zkušenosti a věnovat trochu času těm, kteří se zatím v Mazdosvětě rozkoukávají ;)
 
nálepek jsem rozdal ke dvoum stovkám, takže identifikace je třeba na 400 autech. Spousta samolepkářů přesedlala na podložky....
 
Já se přiznám ke svému zločinu, že nemám ani podložky, ani samolepky. Jsem inkongnito člen :) na minulou M6 jsem si dal samolepku a následně ji roztřískal :) takže tak...ale aspoň po Brně jsem druhou takovou Mazdu s eSkovou SPZ nepotkal.
 
Back
Top