• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

já včera předjížděl pěknou MX5tku a zdravil zběsilým blikáním mými LED warning blinkry, bohužel bez odpovědi
 
Dneska jsem se mijel ve meste s peknou MX5kou. Mela uvnitr ram, lehce posazena, evidentne upravena na trhani asfaltu. Pekna..
 
U nás před bytovkou na parkovišti stojí šestka barevná jako ta o dva příspěvky nahoře taktéž s "Áčkovou" značkou, jenže nemám odvahu a ani pěkný vizitky na to, abych ji mohla dát za stěrač. Nálepku nemá, ale těžko říct, jestli třeba není od nás :)
 
Budes je davat v noci, kapucu pres hlavu a budes obchazet auta a davat jim za sterac vizitky :)
 
Uz 2x jsem tento tyden potkala ve Sterboholich novou trojku. Svetle seda. Priste to beru pres rucku a hura za nim :D
 
No jo vlastne, dyk jo... jsem si na to nevzpomnel. Muzu si to v praci vytisknout na bilou folii v A4 a rovnou lepit na skla :D ...samozrejme si delam srandu :)
 
Ták .. dneska se na státní z Letovic na Brno za mě zařadila jedna světlá šestka (barvu nevím, tý jo, asi stříbrná:D) s "Béčkovou" poznávačkou, na dvouproudovce mě předjela, pozdravila a jela dál. Nálepku neměla, ale tuším, že zaregistroval můj krásný nápis na zadečku a že pokud už není členem, tak se regne (teda, alespoň v to doufám). Kdyby to náhodou byl někdo od nás, tak se přihlaste ..:) A poznávačku si pamatuju, takže jdu prohlídnout galerky a uvidím. :) Ale potěšilo to, ani nevíte jakou jsem měla radost .. a pak jsem v Brně dala jednu vizitku na takovou béžovou šestku s "Téčkovou" poznávačkou. Dneska, hádám, plodný den :) :rolleyes:
 
Back
Top