• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Já dneska potkal na Vinohradech v Praze červenou RX-8 a stejnou MPS, jako mám já...
 
Potkávám toho v Praze denně tolik, že ani nestíhám koukat... :p
Prostě lidi mají vkus, no :)

Jsem zvědavý, jestli taky někdy dostanu vizitku :D
 
dneska jsem potkal ve Strašnicích modrou americkou Atenzu s tímhle vytlemeným zadkem a moc se mi nelíbila ....
 
Poslední úprava moderátorem:
Zrovna jsem dal vizitku moc pěkný GG/GY modrá s křídlem ve Valdštejnský. Stál jsem tam v zácpě :)
 
Jo Vitku, taky se mi ten zadek uplne moc nelibi... neni to typicka Mazda. Ale rekni mi, ze ty americani musi mit neco extra zas..
 
Tenhle zadek je specialita US verzve 3,7 V6 220kW AT

PS: Atenza je verze Japonská ne Americká. V USA je všechno označený klasicky Mazda6 jako v Evropě. Jediný co maj oproti Evropě označený jinak je že místo MPS maj Mazdaspeed
 
Jediný co maj oproti Evropě označený jinak je že místo MPS maj Mazdaspeed
tvl, to teda asi patří Ostrava do USA, ne? Tam maj na Premacy nápisy MazdaSpeed přes celý okna a na reprákách samolepky BOSE úplně běžně ..... :D
 
Já rozdal už pár A4 s vizitkama. Musím natisknout zase další :D

Mimochodem dnes stříbrná 6GY FL, D1 z Brna do Vyškova. Doufám, že majitel si pěkně prohlídl logo mazdaklanu a už ho tu máme. Musím říct, že mu to letělo hodně parádně a musel jsem se snažit abych mu ukázal nálepku :D :)
Zlínská RZ
 
Poslední úprava:
Dneska šedá GG FL liftback s opravdu širokýma kolama. Kolem 13:00 na dálnici z Prostějova do Vyškova.
Myslel jsem, že když se vydává za mnou na sjezdu do Vyškova, tak chce na pokec a vzal jsem to na benzinku. Borec ale profrčel dál :D :D Tak doufám, že si alespoň přečetl logo, které jsem mu důkladně ukazoval a za chvíli ho tu máme :)
 
před hodinou najížděla Stormy Blue GH kombajn na D1 od Popovic o dvě auta přede mnou, tak jsem ji předjel (musel jsem tomu dát dost napít) a pozdravili jsme se. Snad si v zúžení před Prahou všimnul webovky MK :)
 
před chvilkou sem dorazila z Hodonína, jen tak se projet, jsem to doma nemohla už vydržet :D, a cestou jsem potkala několik mazdiček, jednu modrou 6 v sedanu jsem potkala dvakrát, řídil ji mladý kluk :D
 
Já rozdávám vizitky ve dne v noci. Ze soboty na neděli v noci u klubu jedna troječka a včera jsem si půlhodinky počkala na majitele CX-7. Byl trošku zděšen, ale snad se přidá :)
 
V sobotu jsme jeli směrem z Poličky na Litomyšl: červená dvojka DY. Předevčírem modrá v Poličce. Se vlastně divim, že tu nejsou žádní další dvojkaři (ani v žádné jiné generaci), kromě mě...
 
No musíš rozdávat vizitky a někdo se k tobě určitě brzy přidá :) A na sraze vyfasovat nálepku s logem MazdaKlanu a ukazovat logo všem 2kařům ;)
 
Back
Top