• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo má RX-8...

Machbuster

člen KLANu
67
Tradiční jméno pro vlákno o RX - majitelé, zájemci, konkrétní vozy a cokoliv RENESIS :)
 

Přílohy

  • mazda_rx8-aluminium.png
    mazda_rx8-aluminium.png
    51,9 KB · Zobrazení: 20
Než mi zabanovali Nick Bouu oslovil sem jednoho Varáka s rx8 já dostal hned ban a von už na MC není
 
V Plzni potkavam cca tri RX8... v jedny docela peknou babovku. Tak to budu muset posehnat taky vizitky a pripadne rozdat :)
 
tyjo ja v tom babovky za volantem nevidam...
a dnes sem se konecne zase projel...spojka je zpatky.... extaze! :)
 
Ja prave tady jednu jo. Jezdi v cervenej, pak tu jezdi jeste jeden borec v cerveny. Snazim se prijit jestli nepatri k sobe. Ale vzdycky zapomenu jaky detail jsem mel porovnat :D No, ale holky v Mazdach potkavam docela dost. Tady od nas ma jedna BK zluty -dneska jela za mnou, byla nejaka nervni. A potom jedno modry BK. Holka z ni se mi libi vic teda... :D Jooo, jeste jsem si vzpomnel. Ze jsem videl jednu starou zenskou v cerveny RX8. Rikal jsme si, ze to musi byt radost po ni koupit auto :D
 
R3 v Německu na prodej (jsou tam nyní 2 kusy - jeden 15k Eur a 55.000km, druhý 20k Eur a 15.000km). Drahá, ale zase skoro nová - 15.000km a do provozu 2010 . 20.000 Euro, až bude pod 15.000 začne to být zajímavé. Bude to vždy originální a zábavné vozidlo.
 

Přílohy

  • R3_blue_DE.png
    R3_blue_DE.png
    164,8 KB · Zobrazení: 64
pěkné "zazimování" počasí zatím přeje, tak doufejme;).

btw nevíte někdo co je to za panel s těmi tlačítky na této RX= 553be7bd86aa22901a6f0100.jpg
 
Back
Top