• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo si hraje, nezlobí

r6d3k

výkonný člen KLANu
206
Hrajete někdo nějakou hru na PC anebo na konzolích? Počítá se i Solitaire :D
 
Syndicate z roku 1993 (http://goo.gl/CYNuHk). Nakolko som tuto hru za mlada nedohral a nedavno ju uvolnili zdarma k stiahnutiu, tak sa obcas v noci vraciam do detskych cias... :rolleyes:
 
Já aktuálně hraju Assetto Corsa což je super závodní simulátor a hlavně v DLC packu je tam i laserem scanovaná trať NordSchleife :)
Jinak v minulosti hodně let RPGček a Onlinovek :D
 
Já právě uvažuji nad koupí PS4 (aktuálně hraju na PS3), protože mě láká Project CARS :)
 
Já bych aj něco hrál, ale vůbec nemám na nic čas... :oops: Naposledy jsem pařil Simcity na Pocket PC. :)
 
Jinak taková perlička co se do Assetta dá taky stáhnout ;)
Mazda 787B v Mostě :D
 
Poslední úprava moderátorem:
Tyo, CSko driv... dneska obcas BF3 po siti no a hrozne se tresu na GTA5. Jo... a dost mrskam DayZ. A znovu jsem rozvasnil Half-Life 2. Jenom na to nemam moc cas, tak je to na dlouhy lokte... tech her bylo mraky.
 
Jo, u BF3 a BF4 jsem taky strávil mraky času :D GTA 5 je parádní hra (dohrál jsem na PS3) :) A Half, to byla revoluce ;) Naposledy jsem hrál Borderlands 2 a to je teda řádnej žrout času :D
 
Ja to ocekavam na PC... :) Jj, HL byla proste pecka. Nehral jsi nahodou Black Mesa? Toe uchvatny... remake HL1 v enginu HL2.
No a nebo treba Mafie... oba dva dily :)
 
jj, FarCray, parada! Jednicku som hral znovu pred rokom, nedavno som kupil trojku a bavila ma takisto výborne. Az bude raz viac casu, stvorka je jasna volba :) Dvojka ma toho casu nejako nechytila, ale chvilu som si ju zahral, ten svet bol obrovsky.
 
FarCry super i film byl na pomery celkem dobrej. Ale FC2 uz se mi moc nelibil... tri jsem nehral. Crysis me desne sralo hrat v tom jadre. Takze jednou a dost... desnej vopruz. Serie Call of Duty az po moderni valku. Dal uz me to taky netahlo. Mam radeji spis konvencni prostredni, nez nejaky buhvi jak velky scifi.
 
Presne tak! CoD, CoD UO a CoD2... meli jsme i svuj herni server. Jmenovalo se to game.centel.cz Ale uz po nem neni ani pamatky.
 
Pro mě FarCry1 naprostá pecka v tý době to bylo fakt něco novýho, FC2 mě moc nebavilo (vlastně sem ho asi ani nedohrál), FC3 opět super (Příběh s Vaasem nemá chybu) a FC4 jsem zatim ještě nehrál, ale před pár dny sem viděl v Tescu stojan s FC4 a měl sem nutkání si to hodit do košíku :D

a pak sem eště jistej čas dost žral trilogii MassEffect. Taky supr věc. :)
 
Já si po nocích někdy pustím RaceRoom. Moc super, když si s kamarádama online porovnáváte výsledky závodění. Kdo taky jezdí, tak můj nick viz. foto ;)
 

Přílohy

  • rr.jpg
    rr.jpg
    251,7 KB · Zobrazení: 28
Back
Top