• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo si hraje, nezlobí

Na Steamu maj teď dost zlevněnejch her a mimo jiné i DiRT Rallye na polovic (25€) :)

Je to fakt zajímavý poježdění i když by to chtělo volant :D

Nedávno tam byl Dirt 3 Complete Edition zdarma, tak to má teď přednost ;) Ale Dirt Rallye je taky na seznamu ;) Volant snad bude konečně letos... (momentálně x-box 360 controller) ještě to musím připomenout Jéžovi. :p
 
Koukam ze paranu je tady celkem dost, tak pridam taky neco. Driv se proparil dny/ noci hlavne na skole :D. Hlavne zavodni. Zacalo to Gran Turismem 2 na PS1 na zakladce a hnedka jsem vedel ze se chci motat kolem aut. Potom Gran turismo 3, 4. Tedka si zahraju Project cars, jenom me stve ze je tam jenom jedna Mazda a to MX5 od redbullu drift special tusim s 1000hp. Jinak kdyz jenom z kraje a krome zavodnich treba Overwatch, Fallout 4, Starcraft 2, Guild wars 2 (asi uz 6 let) njn, jsem zavislak kdyz je cas a venku se neda nic delat :D
 
Zajímalo by mě, kdo tu je/byl větší závislák než já. :D
V dobách kdy jsem hrával WoW (pro neznalé World of Warcraft), bylo to ještě od Vanilly (prvotní WoWko), tak jsem na druhém datadisku TBC (The Burning Crusade) byl schopen propařit 2 dny v kuse. :D
Teďka už ne, jednak není čas a jednak už jsou jiné priority, pořád si rád zahraju, momentálně čekám jestli spadne s cenou ještě Division http://store.steampowered.com/app/365590/ a pokud by se našlo víc lidí, bylo by to fajn. :D
A jakožto fanoušek filmu Tomb Raider, momentálně hraju Rise of the Tomb Raider, výborná věc, doporučuju. :)
A čekám co vyvede Blizzard s Diablem, protože to je srdcovka.

Mimo jiné, velké očekávání mám u hry Lost Ark
(
).
S velkou chutí jsem odehrál Devil May Cry sérii (kdo má rád hack and slash akce, takéž doporučuju, hlavně 4.díl), takže kombinace WoWka, Diabla a Hack and Slash v jedné hře mě nesmí minout. :D

Mimo jiné, můj první počítač byla 386 a hrál jsem na 286 (bylo mi asi 5 let). :D
 
Poslední úprava:
Tak co se tyce WoWka, mam druida na 110, ilvl 850 ale uz jsem prestal asi pred mesicem hrat kvuli dcerce. Jinak The Division, Transport fever, Diablo III, Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas, Farm sim 17, Grave, obcas neco novyho na zkousku... proste sedim u toho porad

Odesláno z mého SM-N930F pomocí Tapatalk
 
Když už je tu řeč o World of Warcraftu respektive hrách od Blizzardu obecně, tak u mě myslim stačí pohled na jednu poličku :D
PB282531.JPG
Ve Wowku jako takovym jsem měl od Vanilly nahráno nějakejch cca 400 dní played time čistýho času :D Na konci Cataclysmu jsem měl 3 chary na top tier gearu se všema shopnej raidovat ( Main Hunter alti Prot Warr + Disco Priest) jeden čas sem byl i GuildMaster jedný z top českejch guild TTH pak sem eště hrál chvíli Pandy, ale to už pak nebyl moc čas a ani mě to moc nebavilo

Sem tam jsem natočil i nějaký to video ze hry: https://www.youtube.com/playlist?list=PLCaiJ101I0xFTi2TRUt_p-ZAQjxd4Pwk6
 
Tak od Blizzardu mam vsechno krome WoWka prave. Jinak jeste srdcovka. DeusEx a Starcraft2.
 
Poslední úprava moderátorem:
Tak koukám jsou tu stejní blázni jako já. :D
Aspoň v tom nejsem sám. Díky @Deri a @Kupo :D :D

Ve Wowku jako takovym jsem měl od Vanilly nahráno nějakejch cca 400 dní played time čistýho času :D Na konci Cataclysmu jsem měl 3 chary na top tier gearu

Já skončil taky na cataclysmu, ale od wotlku už jsem se zaměřoval jen na PVP, Destro Lock byl beast! Já ty dny ani počítat nechci, snad 8 let v kuse. :D
 
Ahoj borci. Má niekto z vás skúsenosti s novou Mafiou? Chcel by som to probnúť a rád by som vedel, či sa to oplatí kupovať. Od kolegu som totiž počul, že je slabšia ako predchodcovia.
Tak čo vy na to?
 
Mafia 3 neni slaba, je totalne dosrana. :D Graficky priserny, herne nuda, stejne tak pribehove. Jestli si ji chces zahrat, tak si ji stahni. Dost by jsi pak asi litoval kdyby si ji koupil. To ti radeji doporucuju koupit Rise of the Tomb Raider, tak ma vypadat nova, kvalitne zpracovana hra. Podobne jak predchozi dil.
Mafia je super nepovedena kopie GTA 5 a to GTA 5 urazim kdyz to srovnavam s Mafii.
 
Wau, tak negatívne reakcie na legendárnu českú hru som nečakal. Asi je pravdou, že legenda je len 1!
Ďakujem za odpoveď. Zrejme si dám jedničku ešte raz, po rokoch ;)
 
Mafia III bohuzel nema s jednickou advojkou temer nic spolecneho. Mozna, kdyby to delali opet stejni producenti a vyvojari, tak ok, ale tohle je
paskvil z US produkce, ktery se zaradi mezi tucty jinych podobnych. Ja napr. v posledni dobe zustal verny pouze The Division, jelikoz mam hry z dilny
Tom Clancy's series rad, s dcerkou pak stavime vlacky v Transport Fever. Na Wowko uz proste nezbyl cas, nejaky progres na raidech musel ustoupit RL
a citim se mnohem lepe, dokonce uz muzu chodit spat i pred 3ti hodinnou ranni :)
 
Tak ja jsem si napsal Jeziskovi o Farming Simulator 17 na PS4, takze ted se tam prohanim zhruba 9-11 km/h po polich, parada :D.

Ale jinak bezne hravam onlinovky jako:
World of Tanks
World of Warships
League of Legends
 
Tak ja jeziskovi psat nemusel her mam habadej ale nejhranejsi je Overwatch a CS:GO, potom to stridam, at uz rocket league nebo fifa ETS2 a spousta dalsich
 
Posledni dva tydny hraju po vecerech Horizon: Zero Dawn. Pokud nekdo zatim pochybuje, za sebe urcite muzu doporucit. Snad jen dlouhe nahravaci casy pri startu a pri fast travel mezi lokacemi mi kazi veskrze pouze pozitivni dojmy.
 
Trochu nostalgie. Já poslední dobou, když je čas, tak si pustím Diablo 2 LoD. A je to prostě super. Škoda, že ti blbouni z Blizzu se nedrželi toho co bylo super a vymazlené a D3 tak nějak (dle mého názoru) solidně dos**li.
 
Co se týče Blizzardu, tak můžu doporučit Overwatch nebo Heroes of the Storm, pokud vás baví tyhle žánry
 
Back
Top