• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Klíčenky a jiné suvenýry / cetky Mazda

vladas75

rodinný člen KLANu
3 492
Tak dneska mi dorazila taková krásná maličkost- klíčenka. Teď ten klíč vypadá k světu ;)
 

Přílohy

  • IMG_20160309_183748.jpg
    IMG_20160309_183748.jpg
    495,1 KB · Zobrazení: 134
bez machršňůry ani ránu, i když takhle je dost krátká :) Já bych už bez toho nemohl být, buď visí z kapsy nebo je zaháklá na fofrklacku....
Já měl na mysli tu klíčenku s logem a nápisem u dálkáče v příspěvku na který jsem reagoval ;)
 
Má ta klíčenka nějakou praktickou funkci? (kromě toho, že pomůže, když si člověk nemůže vzpomenout, kdo mu vyrobil auto :D )

Já volil tohle:
ay52cz.png
:) samotný klic sem pořád někde nechával valet, ted alespoň vím, že ho mam v kapse :) na to kouzeny pouzdro co mas jsem taky koukal, ale nenašel jsem nikde že pasuje na CX-3
 
Poslední úprava:
na to kouzeny pouzdro co mas jsem taky koukal, ale nenašel jsem nikde že pasuje na CX-3
Zjisti si, jestli jsou dálkáče pro CX-5 a CX-3 stejné. Pokud neví nikdo tady, tak snad pomůže prodejce, případně třeba narazíš na někoho někde na parkovišti. No a jestli na to nespěcháš, máš několik týdnů/měsíců/let čas a chuť na urgence odpovědi, zeptej se na zákaznické lince Mazda :D
 
Jo tak klíčenek a suvenýrů mám opravdu hodně. Vyzvedl bych například staré známé hodinky "Mazda6" :cool: ;)
 

Přílohy

  • 2013-06-16-721.jpg
    2013-06-16-721.jpg
    284,8 KB · Zobrazení: 144
Fesne, ale doufam zes cekatel na poradne klani hadriky...

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Back
Top