• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Klíčenky a jiné suvenýry / cetky Mazda

Dnes dorazila kľúčenka z Číny. Je celkom fajn, za tie prachy :wideyed:
IMG_20160713_175840.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Mám otázku vie mi niekto poradiť obal na kľúč ? Hľadám niečo takéto
IMG_2546.JPG
 
Poslední úprava moderátorem:
Je pre mňa prekvapujúce,že taká obyčajná vec ako obal na kľúč sa nedá kúpiť ani na Slovensku ani v Čechách,prezrel som všetko a konkrétne na mazdu cx-3 nie je nič ...smutne..a čakať na pár halierovú vec mesiac o_Oo_O
 
Našiel som toto cena 7€ ...
IMG_2563.PNG IMG_2564.PNG
 
Poslední úprava moderátorem:
Zdravim, tak dnes dorazil obal na klic.. je to hlinik bez povrchove upravy. Jake obaly pouzivate na klice?

2019-05-18 08.29.56.jpg
 
Zdravim, tak dnes dorazil obal na klic.. je to hlinik bez povrchove upravy. Jake obaly pouzivate na klice?
No to su zvědavé, jak z toho KLÍČE v tom obalu vysuneš ten klíč (kdyby bylo potřeba) o_O . Jinak já používám kapsu, přijde mi to takové nejpraktičtější. Ale už se mi 2x stalo, že jsem pohodil bundu (s klíčem) dozadu na sedadlo, a auto nechtělo startovat. Naštěstí vždy stačilo bundu jen o 10cm posunout dopředu.
 
Já mám tohle od Číňana. Je to z kůže a po 3/4 roce není ani žádné viditelné opotřebení. Jsou většinou dvě barvy kůže, různá prošití a různé verze podle počtu tlačítek. Takže za mě super.

CE0FE000-31DF-4EDF-BCE2-1B410A2EE14B.jpeg

37E1D1B8-F9D2-4C29-AF54-0C680059F991.jpeg
 
Tak ja take prispeji svou trochou do mlyna. Ja pouzivam relativne obycejne silikonove pouzdro. V realu to vypada lepe, nez na fotkach. Pozdro ma prijemny matny povrch a klic s nim prilis nenabyde. Jednoznacne doporucuji. Objednaval jsem zde:

www.wish.com/share/9686efffpi

Pozorny mazdaklanak si jiste vsimne extra "tlacitka" na otevirani/zavirani kufru. Ano je to tam navic, ale na funci to nema vliv ;)

IMG_20190520_071303.jpg IMG_20190520_071321.jpg IMG_20190520_071310.jpg
 
Back
Top